Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esélyem, hogy megtaláljam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem, hogy megtaláljam végre azt a hölgyet?

Figyelt kérdés
Visszahúzódó, szerény ember vagyok, és ebből adódóan nem figyel fel rám senki. Csak hosszú kapcsolataim voltak, de igazi őszinteséget, és szeretetet senkitől sem kaptam meg viszonzásul. Mivel mindig önmagam adtam, ezért kezdek még jobban elszigetelődni. 24/F

2016. febr. 18. 01:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Én is hasonló személyiségű lány vagyok, és eddig nekem sem volt olyan párom, aki eltudott volna fogadni, vagy szeretett volna. Én is mindig magamat, nem is szabad mást...

Én azt tanácsolnám, hogy ne add fel.. fiatal vagy és bármikor megtalálhatod ezt a személyt, még akkor is ha most lehetetlennek tűnik.:)

22L

2016. febr. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1: Akkor miért nem írtok inkább egymásra?
2016. febr. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2: ma 10:13-kor írtam neki
2016. febr. 18. 10:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Sok sikert kívánok nektek!
2016. febr. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3: Nagyon helyes.
2016. febr. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Mivel mindig önmagam adtam, ezért kezdek még jobban elszigetelődni."

Mi köze a kettőnek egymáshoz?

2016. febr. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Legutolsó válaszoló: a mai társadalom nagy része nem őszinte. Egy őszinteség nélküli, és így tisztességtelen társadalomban megcsömörlik az ember.
2016. febr. 22. 22:27
 8/8 DexaN ***** válasza:
Végül mi volt az első hozzászólóval? :D
2017. dec. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!