Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt már valaki úgy, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki úgy, hogy az elsö találkozón kiderült, bizonyos szavakat másképp értelmeztek, más részéből jöttetek a társadalomnak?

Figyelt kérdés

Az engem ócsároló üzenetek megírására forditott energiát spóroljátok meg, belül én is érzem, hogy kicsit olyan vagyok amit leírnátok.

Megismertem neten egy lányt, képek alapján szép, igényes lánynak látszott, egészen jól el lehetett vele beszélgetni. Egy nagyon kicsi és világvégi faluban lakik nagyobb település 30km-re város 45 km-re.


Szóval találkoztunk egy nagyobb városban, ott volt dolguk családjával (anyukája,bátyja 34, apukája régen meghalt)Kicsit furcsa megjelenésü család a helyi pap (tisztelendő úr aki 3-uk számára legfőbb méltóság) hozta be őket én oda mentem.

Lánynál maradva 25 évesen pánikrohamot kapott egy 150000Ft hitelkeretü hitelkártya ügyintézése közben. Még várni kellett a visszaigazolásra elvittem "ebédelni" közepes pizzériába ott neki állt hisztizni és érdekesen viselkedni.

Megkapták a hitel kártyát gondokat okozott neki bizonyos köznyelvben is használt pénzügyi fogalmak megértése.

Bevásároltunk, rendben parkolóban csók szerű is elcsattant 25 évesen nem egy nagy tehetség de e téren imádok tanítani...

Leszögezném kis falukban nőttem fel mindkét nagymamám az ö környékükön lakik. Anya apa 55 körüli 20as éveik elején házasodtak de azért még náluk is jobb volt a helyzet mint amit a lányt hazavíve láttam.

Egy szoba egy konyha kamra ...., fürdő nincs. Mondta a lány hogy szegényebb család ők de azért azt hittem manapság egy normális (nem alkoholista munka kerülö) családnál már adott hogy egy 30as férfi (nem mondom h fogyatékos de furcsa)egy 25 éves lány és egy 60 körüli asszony egy szobában alszik. Müholdas tvjük és internetük van.

Ha mind 3an dolgoznak nekem lenne csak ésszerű kamrából kialakítani egy fiú szobát, vagy egy fürdőt esetleg hozzá toldani a házhoz, vagy a tornácot/gangot beépíteni hasonló módon?

Mert ami furcsább volt átéltem ahogy nagyapám udvarolt nagyanyámnak, vacsora után anyukája és a fiú akinek megtetszettem, lökte a hülyeségeit (önjelölt családfő aki nem ért semmihez szinte), bevonult a szobába én meg a lány a konyhában ücsörögtünk, anyuka 10 percenkénti átvonulása közepedte.

Kapujuk egy darab dróttal van beakasztva. De templomba ugy járnak mint az alkeszek a kocsmába, a papot nagyon kell tisztelni mert nála dolgoznak. Lány kisegitő az oviban, templomban is valami hasonló.

Nálam nem aludhat mert szombat vasárnap reggel jelenése van a templomban, másrészt anyukája se engedné.

Volt egy elszólása, hogy csak azért engedte meg, hogy én vigyem haza a lányt mert ...... Ez is furcsa nekem 25 éves lányt még engednek...

Érdekelnének a vélemények...



#régimódianyós
2016. márc. 6. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:

nem volt.

de számomra ez az egész nagyon..furcsa.


nem találom a szavakat..

2016. márc. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sose tartottam magam gazdagnak, anyám amikor apa Németországból hozta a pénzt belénk verte szegények vagyunk. Mára ott tartok dolgozok szobámat felújítottam (műanyag ablak redőny festés új ágy szönyeg függöny mennyezeti lámpa) van egy simsonom és hitelre egy 1milliós autóm nyakamban a diákhitel de fundamentám is gyarapszik.

Lényeg maradt ki a kérdésből egy ilyen körülmények közűl jövö lány megváltozik e magától ha összekerülünk közös lakásba mondjuk egy nagyobb városba (ügyintézések ilyesmik terén is )

2016. márc. 6. 13:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen más világot képviseltek. Bizonyos szintig ugyan lehet tolerálni, ha nem azonos körülmények között nevelkedtetek, bár az én szememet inkább a vallási fanatikusság szúrja. Szóval ha ez az egész velem történt volna meg, valószínűleg inkább utóbbi miatt kezdeném leépíteni a kontaktust.
2016. márc. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!