Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg léteznek ilyen nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg léteznek ilyen nők akiknek ennyire mindegy a külső? Ti ismertek ilyen nőket?

Figyelt kérdés
Van egy csinos lány ismerősöm akinek szinte mindegy a külső. Kb 10 pasiból 9 be talál valami szépet pl szép a szája szép a szeme stb. Még a csúnya pasikban is. Jó igaz ő sem talál minden pasit jónak pl nagyon kövér igénytelenekbe ő sem talál semmit.
2016. márc. 6. 22:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%

Ez mind szép és jó, de melyiknek teszi szét a lábait ?

Had tippeljek: Magas, izmos, jóképű. Esetleg még gazdag is ?

2016. márc. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1. Úgy tudom a nagyon okos nagyon figyelmes empatikus pasik jönnek be neki
2016. márc. 6. 22:55
 3/12 anonim ***** válasza:

És akkor mi van, én is találok szépet a legtöbb nőben, mert mindenkin van valami szép.

Viszont a lány össze is jönne 10-ből azzal a kilenccel?

2016. márc. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
#2 Rosszul tudod ;)
2016. márc. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát abból általában csak egy marad amennyire ismerem a benső igényeit. De volt nagyon csúnya beesett arcú exe.
2016. márc. 6. 22:59
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát találni lehet mindenkiben szépet, de tényleg az a nem mindegy, hogy kivel is jönne össze.

Amúgy jó mese, amit írsz "Úgy tudom a nagyon okos nagyon figyelmes empatikus pasik jönnek be neki", kivéve akkor, ha a barát zónára gondolsz.


Én folyton ott kötöttem ki eddig. Most kicsit fel fogom venni az egyik ismerősöm stílusát, mert elegem lett. Leszek én is bunkó, és konkrétan a legszebb nőt is le fogom nézni. Mondjuk ez eddig bejött, mert egy nő máris van, akit elküldtem melegebb éghajlatra, hogy kopjon le rólam, és azóta folyton keres. :D

2016. márc. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem viccelek, vannak olyan önbizalomhiányos lányok, akik "beérik" a csúnyább fiúkkal, mert úgy gondolják ők is azon a szinten vanak, vagy akik azért kerülik a helyesebb pasikat, mert nem akarnak rá féltékenykedni.


Én ezzel nem értek egyet, ez nem az én véleményem, de ismerek ilyen lányokat.


25/L

2016. márc. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Minden nőnek fontos a külső. Az, hogy neked ki tetszik, az mellékes. Neki õnbizalom hiànya is van, de lefogadom, hogy kapcsolatai nem tartanak sokáig.
2016. márc. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen nő. Abból a 9-ből maximum 1 néz ki elég jól ahhoz, hogy össze is jönne vele. Bár én valószínűbbnek tartom, hogy egyszerűen csak kamuzol.
2016. márc. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát én tudok egy jó pár szép lányt az ismerőseim közül, akiknek hozzájuk képest jóval csúnyábbak a pasijaik vannak... Én is csodálkozok sokszor.. Viszont nem ismerem őket rendesen, szóval nem tudom milyen személyiségük lehetnek a fiúknak...
2016. márc. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!