Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki honnan hallott a Tinderről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki honnan hallott a Tinderről, miért kezdett el tinderezni?

Figyelt kérdés

2016. márc. 7. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy videóban láttam, feldobta a listában. Gondoltam kipróbálom, hátha...
2016. márc. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Innen. Általában szarás közben használom.
2016. márc. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én az egyik ismerősömtől, ő akar ott görcsösen csajozni.

Hát nem tudom, hogy sikerült-e már neki valakit összeszedni onnan.

2016. márc. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én egy cikket olvastam, amiben azt írták, hogy nyíltan szexpartnerkesésről szól, ezért ódzkodtam is tőle egy ideig.

Aztán úgy döntöttem, hogy mégis kipróbálom, hiszen minden oldal arra jó, amire én használom.

Én elég hatékonynak találtam, sok érdekes embert ismertem meg, több érdemi randim lett, bár párkapcsolatom végül nem onnan lett.

2016. márc. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom már, de nem kezdtem el és nem is fogom mert szánalmas.
2016. márc. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ugyan olyan társkereső mint a többi, csak jól marketingezte magát, azzal, hogy ott könnyen lehet szexkalandokat összehozni. Ez volt a marketingje.

De ez azért hülyeség, mert aki olyan férfi (jóképű, kigyúrt netán még gazdag is) az bármelyik társkeresőn ugyanúgy elviszi a jó nőket kalandra főleg, aki meg csúnya vesztes, az Tinderen is ugyanúgy az lesz, mint bármelyik magyar társkeresőn..

2016. márc. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
# 6 Miért írtad oda, hogy magyar társkeresőn? Külföldin másabb a helyzet?
2016. márc. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én itt olvastam róla először, de nem használom.
2016. márc. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!