Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nektek nem hizelgő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek nem hizelgő, ha egy pasi tinderről keres meg titeket facebook-on, és ott ir?

Figyelt kérdés
hivatkozva, hogy tinderen vagytok, és feltehetősen társat kerestek, rátok ir. Ez véletlenül sem hizelgő, hogy vette a fáradtságot, és igy keresett meg?
2015. dec. 23. 01:36
 1/8 opened paradise ***** válasza:
100%
Ladies and gentlemen,íme a 21. századi lovag!
2015. dec. 23. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem. Én pont egy hasonló miatt rugattam ki egy srácot egy társkeresőről. Váltottunk egy levelet, ilyen ismerkedős, mi a munkád, hány éves vagy, mit szeretsz csinálni levelet, másnap már írja a következő levelében, hogy már tudja nevem, a várost ahol élek, az fb profilom, stb. Kérdeztem hogy... hát egész este utánam nyomozott, mert annyira tetszettem neki, és semmit se tudott rólam, és én sem írtam le az élettörténetem az előző levelemben.


Na nekem ez verte ki a biztosítékot, és elküldtem a fenébe, közöltem, ha zaklatni mer lecsukatom, és kirugattam a társkeresőről is. Ez nem hízelgő, ez elkeseredett és ijesztő.

2015. dec. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

oké, csak vedd figyelembe, hogy ez TINDER-ről volt, nem hagyományos társkeresőről.

Tinderen nem tudok irni

2015. dec. 23. 10:43
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem is inkább ijesztő. A Tindernek pont az a lényege, hogy csak olyan vehesse fel a kapcsolatot velem, akivel kölcsönösen egymást választottuk.

Eleve aki ismeretlenül ennyire "rám kattan", hogy nyomozgasson utánam, az valamiféle ideált lát belém, hiszen mi alapján választott ki rajongása tárgyául, ha egyáltalán semmit nem tud rólam?

Amúgy meg ha nem ismerős, akkor a levele úgyis az egyéb mappában landol a FB-on, amit sokszor hónapokig nem veszek észre. Ismerősnek is hiába jelöl, ignorálni szoktam az idegenek jelölését.

2015. dec. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
tipikus esete az "idegenekkel ne állj szóba", és mivel alapból mindenki idegen, soha nem is lesznek barátaink...
2015. dec. 23. 13:49
 6/8 anonim ***** válasza:
XD De gáz vagy :D Azért más, ha találkozol valakivel, és szóba elegyedtek, vagy kollégákkal szóba állsz, mintha egy ismeretlen perverz elkezd utánad kutatni csak azért, mert felállt neki a képedre. Az utóbbi eléggé ijesztő, és cinkes is.
2015. dec. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sunshinedoll ***** válasza:

Dehogy hízelgő, szerintem iszonyatosan tolakodó és zaklató viselkedés. Ha tinderen leokézom, akkor örüljön, ha meg nem, ne keressen meg máshol.

A fáradságot mire értékeljem? Saját idejével baszott ki, senki nem kérte rá.

2015. dec. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

na ezért veszett ki a pasik kűzdőszelleme... megnézek valakit, megtetszik, megpróbálnám megismerni, erre "miabüd|ösfa|sztképzelszhogyrámirsztakarodjtezaklatóge|ciajóku|rvaanyádba"


persze más a helyzet, ha helyes a pasi :)

2015. dec. 23. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!