Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tudok megfelelni a mostani női szépséggel szemben állított feltételeknek, akkor sosem lesz senkim? A férfiak ennyire külső centrikusak?

Figyelt kérdés
2016. márc. 8. 21:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Mindjart kapsz 200 ismerkedos privatot, hogy jobban erezd magad.
2016. márc. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki meg tud felelni egy kis ráfordítással.
2016. márc. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Evergrey ***** válasza:
Mik a mostani, éppen hatályos, univerzális női szépséggel szemben állított feltételek?
2016. márc. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Próbáltam szépen és finoman megfogalmazni hogy nem én vagyok a világon a legszebb lány.
2016. márc. 8. 21:49
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
26 éves vagyok és szűz. Hidd el nem érdekel hogy nézel ki...
2016. márc. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A problema ott van, hogy nem keresel, hanem a nok huen kovetett szokasa szerint ulsz es tatott szajjal varsz a sultcsirkere
2016. márc. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De szeretnék mindig szórakozóhelyeken odamenni másokhoz de aztán elmegy az önbizalmam.
2016. márc. 8. 22:06
 8/13 anonim ***** válasza:
6%
Eddigi tapasztalatom alapján egy nő nem tud elég ronda lenni ahhoz, hogy a férfiak ne nyomuljanak rá.
2016. márc. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
bővült a tapasztalatod, a jó pap holtig tanul xd
2016. márc. 8. 22:18
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Haha, én sem tudok, gyakorlatilag a szöges ellentéte vagyok a szépségideálnak, mégis boldog kapcsolatban vagyok és nagyon szeret a barátom :)

Hosszú távon egy jó fenék nem lesz elég egy jól működő párkapcsolathoz, hidd el, a figyelmesség, az őszinteség, a kommunikáció és a kompromisszumkészség viszont annál jobban kell.

21/L

2016. márc. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!