Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak engem frusztrál amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem frusztrál amikor valaki ''képet még'' képet még'' stílusú társkereső?

Figyelt kérdés

van fent 4 képem, a valóságot tükrözi, de alapvetően utálok fényképezkedni, annyira utálom mikor valaki ''képet küldj még..még még...hogy nem is beszélek már vele..szerintem az ilyen emberek csak külsőre mennek

(hozzáteszem a személyes találkozást már nagyon hamar felszoktam ajánlani) mivel a képek szerintem nem vezetnek előre.


2016. márc. 8. 21:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Attol fugg no vagy, vagy ferfi?
2016. márc. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
2016. márc. 8. 21:50
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha jó a fotó, és nem szerkesztett, akkor nekem elég csak 1. :D

23/F

2016. márc. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Tudja fene akkor, en nem kernek tobb kepet ha a szemelyes talalkozas is opcio.
2016. márc. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

4 képem van fent

bár egész alakos nincs, és ilyet nem is szoktam kérni, az alkatommal nincs baj, vékony és viszonylag magasabb alkat vagyok. és szerkesztés sincs..

szerintem az ilyen férfiak csak szexet keresnek.

Ma pl. felajánlottam valakinek, hogy találkozzunk

azt mondta, hogy depis

mondom oké, akkor máskor (bár kérleltem, hogy legyen mégis találkozó...)

2 óra múlva rá, ''van még képed''???

olyan gáz férfiak vannak!!!

2016. márc. 8. 22:01
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyenkor az a benyomásom, hogy csak kiverik rájuk, aztán "depiznek" tovább.
2016. márc. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

hát jól mondod

aki depressziós az egyáltalán minek ismerkedik..vagy tényleg nincs bajom vele, csak akkor miért nem kezelteti magát legalább

2016. márc. 8. 22:06
 8/14 opened paradise ***** válasza:

Messze lakott?


Amúgy én inkább szánom az ilyeneket.

2016. márc. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Biztos 30+ vagy ha viszonylag hamar felajánlod a találkát, ami tökre rendbe van.

én csak "megkeresésre" használtam szintén hamar szerettem volna találkozni mivel úgy gondolom ott nehezen lehet vakítani és sokkal emberibb az egész.

Pár hete stoppoltam ezek a dolgokat mert full eredménytelen. 25 vagyok de a korombeliek akiket komolyan tudnék venni mind 30 felett leskelődnek szinte.

2016. márc. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
27%

1. Tartós kapcsolatot keresek a társkeresőkön és ha van kép, akkor általában sosem kérek többet a lánytól.


2. Viszont az gyanús, ha csak arcképei vannak fent. Ilyenkor egyből az jut eszembe, hogy a testén van valami takargatni való. Ez sokszor be is igazolódott már a gyakorlatban, hogy a kövérséget akarta takarni sok lány ezzel a módszerrel.

2016. márc. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!