Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az ilyen asszonyok akik már a férjükről beszélnek, azt írják mennyire előnytelen a külsejük a párjuknak, mégis együtt vannak x éve. Akik meg független 20as csajok azoknak meg tényleg a tökéletes kell?

Figyelt kérdés
Ez egy nagyon látványos jelenség. Gondolom mindenki észrevette, de egyszerűen nem találom rá a magyarázatot. Miért?
2016. márc. 9. 10:41
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Arra nem gondoltál, hogy mielőtt összeházasodtak ők is jól néztek ki?

Aztán jött a gyerek, jöttek a napi gondok, jöttek a betegségek és már nem olyanok mint voltak.

Ez ilyen.

2016. márc. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De nem, ilyen 30as asszonyokra gondolok, nem a vénekre.
2016. márc. 9. 10:49
 3/10 anonim ***** válasza:
A szüleim is jól néztek ki, mikor összejöttek, csak idővel meglátszottak rajtuk a nehézségek. Anyámon mondjuk hamarabb, már öcsém születése után, de ott közbejött egy orvosi baki is, ami anyámnak majdnem az életébe került.
2016. márc. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
30-asokon is meglátszhat az idő.
2016. márc. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs erre konkrét válasz, csak általánosságban tudok beszélni.

A mai fiatalok huszonévesen még inkább tanulnak, buliznak, válogatnak, nem kötik le magukat (biztos van kivétel, ne vegye senki magára).

A 30-as éveinkben már hosszabb távra tervezünk, tudjuk, hogy a szépség, a csinos külső nem tart örökké. Előbb-utóbb megöregszünk megöregszik a társunk is és akkor már nem egy Barbie és egy izmos "filmsztár" él majd egymás mellett, hanem két őszülő, fogatlanodó, megereszkedett testű, idősödő EMBER, akik ha nem szeretik igazán egymást, ha nem értik meg egymást, ha nem tisztelik egymást, ha nem szeretik még így is átölelni egymást, akkor elég nehéz lesz együtt megöregedniük.

Épp ezért nőnek meg általában a 30-as nők igényei a férfiak iránt, hogy ne csak testileg tudjanak vonzódni hozzájuk, hanem lelkileg is.

Ezzel most nem akarok semmi rosszat mondani a 20 évesekre, köztük is van sok kivétel, meg amúgy is fiatalok még...

2016. márc. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy 20-as éveit taposó ember egészen más életmódot él,mint egy családos szülő, egészen mások a prioritások.

Aki még nem önfenntartó és semmi más dolga nincs mint tanulni és edzésre járni, annak sok ideje van foglalkozni magával, egy ugyanolyan idős 2 műszakban dolgozó családapa egy kis gyerekkel nagyon le tud robbanni, ahogy egy anyuka is. Amikor napi 10-12 órát dolgoztam majd 4 éven keresztül+a gyerek egész este nem aludt, akkor többet öregedtem,mint előtte 20 év alatt...ilyen egyszerű a magyarázat.

2016. márc. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Pedig szerintem ez annyira egyszerű.

Mikor egy pasi itt vinnyog, hogy a csajoknak csak a tökéletes kell, akkor ezek a nők ezt leírják, hogy nekik sem, és lám milyen jól megvannak.

Ezzel akarnak vigasztalni, személyes példát hoznak fel, hogy belásd te is, hogy a külső nem minden.

Egyszerűen az van, hogy ilyen kérdéseknél nem fog neked olyan válasz jönni, hogy "Ja, tényleg. Az én pasim is izmos, napbarnított, és elpattan a tangámban a gumi, ha leveszi a pólóját." vagy hogy "Igen, nekem is fontos volt a külső, úgyhogy a nyomi dagikat elhajtottam, a pasim meg egy adonisz, mert tényleg ilyen felszínesek vagyunk".

Erre nem gondoltál még?!

Tudod ez olyan, mint amikor a válóperes ügyvéd csak boldogtalan házasságokat lát mindenhol, a anyakönyvvezető meg csak boldog jegyespárokat.

2016. márc. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük ott, hogy sztem nem minden független huszonéves csaj ilyen, mint a kérdésben vázolt. Nem mindenki csak a magas, szélesvállú, izmos pasasokra bukik.


Ami még bejátszik, az az, hogy rengeteg ember van, aki kb. addig ad magára, amíg biztosítottnak nem érzi a helyét egy kapcsolatban. Utána tudat alatt elengedik magukat, mert jaj, már megfogtam, ugye a személyiségemért kell szeretnie... és akkor van az, hogy az illető pocakot ereszt, kevesebbet fürdik stb.

2016. márc. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megismertem a férjem....maga volt a földreszállt istenség! Széles váll, hát...izmos...hosszú haj, kis szakáll...88 kg. Ma rövid a haja és 130 kiló. Ettől függetlenül imádom már 12 éve. Tehát valószínű, hogy a többi 30-as nők férjei sem úgy néztek ki anno...mint, ahogy most. De aki szereti a másikat...azt nem tudja elrettenteni csak úgy akármilyen külsőleges változás. 31/nő
2016. márc. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én férjem nagydarab (tényleg az), nem volt kicsi akkor sem mikor összejöttünk, de hízott azóta jócskán. És? A házasság nem a külsőtől függ (jó esetben), az ennél komolyabb dolog. Tudod mit szeretek a férjemben? Azt, hogy okos, magabiztos, nagyon jó humorú, céltudatos, amit akar eléri, imádja a fiunkat és engem is és mindent megtesz, hogy jól éljünk (velem együtt természetesen). Nekem ezek a fontos dolgok, ezekért szeretem őt, nem érdekel a kockás has. Mondjuk 20 évesektől ezt még nagyon ne várd, ehhez felnőttnek kell lenni,ők pedig még messze nem azok.
2016. márc. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!