Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik, ismertek olyan 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, ismertek olyan 30 feletti férfit, akinek még soha nem volt barátnője és szűz is még csak és kizárólag a külseje miatt?

Figyelt kérdés
Tehát a bensője jó és csak a külső miatt nem volt sose senkije. Vagy azért a bensőnek is közre kell játszódnia ehhez?
2016. márc. 9. 12:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Benső, pls.
2016. márc. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Munkatársam.

37 éves. Sajnos szellemileg visszamaradt, egy 10-12 éves gyerek szintjén van. Nem tehet róla, sajnos ez van. Ez is külsőségnek számít, mert meglátszik rajta első ránézésre hogy nem stimmel valami.

2016. márc. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én nem ismerek.
2016. márc. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
hiába ronda valaki, simán találhat párt, ha nem betegszik bele az önsajnálatba... szóval csak és kizárólag a személyen múlik minden... ismerek bűnronda görényeket is akik boldog párkapcsolatban élnek, de még olyannal is találkoztam munkám során, akinek tűzben leégett a teljes arca... szó szerint a teljes arca-orra-füle-haja... és csodák csodájára párkapcsolatban él...
2016. márc. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Hát akit én ismerek, ott kb. az van, hogy saját maga szerint csak a külseje miatt, de igazából vastagon benne van, hogy a belseje miatt is.


Pl. Elvárja, hogy a nők kezdeményezzenek nála, mert jaj, fél a visszautasítástól, közben meg csendes, kedves, régi családmodell szerint élő nőt akar... hát ezek ált. ütik egymást.


Vagy van olyan is, aki szerint előnytelen a külseje, de igazából mérföldekkel jobb lenne, ha nem lenne csatak igénytelen. Nem szépen borostásodik, foltosan szőrösödik az arcán, de lista borotválkozni, és képes úgy kimenni utcára, hogy random hosszú szőrszálak lógnak le az acráról, meg néha a kopaszodását a lehető legigénytelenebb, neki legrosszabbul álló szakállakkal próbálja kompenzálni. A bőre ki van vakarva mindenhol, a fogai sárgák, az öltözködése valami botrányos főleg a korához képest (elegáns helyre nem képes felöltözni, simán megjelent egy galléros nyakú diszkósköcsög pólóban egy elegáns esküvőn), fürdeni nem fürdik rendesen, és azt hiszi, ha egy fél Axe-pt elfúj magára, akkor kellemes illata lesz ha alatta ott a 3napos izzadtságszag. De amúgy a kapcsolataiban is igénytelen (most családra, barátnőkre értem), várja, hogy mindenki az ő talpát nyalja, nem tesz semmit.

2016. márc. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én a helyedben itt levonnám a konklúziót. Nincs az a randa srác aki ne találna nőt ha amúgy lelkileg oké.

Csak a júj randa vagyok felfogás miatt az ilyen srácok ritkán épek vagy legalább nem teljesen roncsok lelkileg. Ha nem épp magukat vagy a szüleiket vagy a világot esetleg a sorsot utálják akkor egyenesen a nőket.

2016. márc. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Még nem vagyok 30 feletti, de idén ez is be fog következni. Utána tökéletesen passzolni fog rám a leírás.
2016. márc. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Bobero válasza:

a szomszéd lépcsőházban van 1 ilyen arc - állítólag -bátyámék mondták vala - , a jobb alkarja duplája a balnak - gondolom ez is külsőnek számít


amugy teljesen átlagos figura, okos, több diplomás, mindent tud a magyar őstörténetről 60 000 évre visszamenoleg.

2016. márc. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!