Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legtöbb egyedülálló 20+...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb egyedülálló 20+ szűz srácnak nincs/nem volt barátnője, mert túl szép lányok után áhítoznak?

Figyelt kérdés
Kizárólagosan az lenne a probléma, hogy nem a - már ha létezik ez a megkülönböztetés - "saját súlycsoportjukban" keresnek lányt?
2015. nov. 21. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Itt gyakon elvileg nincs ilyen, hogy saját súlycsoport. Nem szabad kategorizálni az embereket. Egy csúnyább srác is akarhat szép nőt, mert lehet, hogy a nőnek bejön. Ha a srác kedves, humoros....... Igaz a gyakorlat nem ezt mutatja, de lényegtelen.
2015. nov. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyébként nem tudom belőni, hogy hozzám milyen kinézetű lány lenne a maximum amit megengedhetnék.
2015. nov. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem ez hülyeség.Én ide tartozom,de nem áhítoztam soha a legszebb csajokról,mert esélyem még kevesebb lenne náluk.Bár így sincsen a többinél se esélyem,de ez részlet kérdés. :/

Szóval próbálkoztam én már mások által eléggé "csúnyának" mondott lánynál,és ő sem adott még csak esélyt sem.Amíg nem látott képet rólam,tök rendes volt,stb. Aztán amint látott képet,máris lelépett és soha többé nem is válaszolt.Pedig nem volt nagy szám a csaj tényleg,és így utólag tényleg csúnya volt.Itt az oldalon szétszedték volna,ha az itteniek látták volna.

És olyan beképzelt volt,pff.

De sok hasonlóval találkoztam,nem valami szép csajok,és ha hozzájuk akarsz szólni,kioltanak a világból is,hogy hogy mered őket egyáltalán megszólítani,vagy rájuk írni.És kinevetnek...

24/F

2015. nov. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én átlagos lányok után áhítozok, de még ők se kíváncsiak rám.
2015. nov. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Ha nincs testi vonzalom, nem működhet a kapcsolat. Hiába erőlteted, ha nincs kémia, akkor csak kínlódás az, legfeljebb barátság, nem kapcsolat.
2015. nov. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem!
2015. nov. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem mondanám. Bár volt néhány gyönyörű lány, de inkább az aranyközép útat kerestem.
2015. nov. 25. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!