Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire nehéz egy sub...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire nehéz egy sub hajlamú nőnek megfelelő partnert találni?

Figyelt kérdés

22 éves egyetemista lány vagyok és megvannak a magam hajlamai. Szeretem ha egy pasi az ágyban abszolút domináns velem szemben. Szeretem érezni a kiszolgáltatottságot és az uralmat.


A gondom az, hogy akik ezt eddig meg tudták adni, azok emberileg kibírhatatlanok voltak, sőt legtöbbjük a hétköznapokban is állandóan megalázott és bántott. Nem erre vágyom, de egyik sem értette meg. Volt normális barátom, vele nem rég mentünk szét. Vele hiányzott a szex része a dolognak, nem akart velem úgy eljátszani ahogy az nekem kielégítő lett volna. Tanácstalan vagyok, nem tudom mit tehetnék, vagy hogyan kellene szelektálnom... sajnos nincs ráírva a pasikra hogy milyenek valójában.


Van valakinek hasonló tapasztalata esetleg ?



2016. márc. 9. 19:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hmm....mik az elvárások ? Verbális vagy tettleges ? Konkrétumok amiket szeretsz ?
2016. márc. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Keress egy ertelmes baratot legközelebb, aki megerti, hogy mit szeretnel. En azt hiszem tudom, hogy mire gondolsz...
2016. márc. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem mindegy hogy adagolod ezt be a másiknak. Ha azt mondod sub hajlamú vagy, akkor valószínű az élteben is így fognak kezelni. Míg ha egy átlagos kedves lányként adod elő magad, akkor az életben is úgy fognak és az ágyban kérheted, hogy időnként legyenek veled keményebbek. Ilyen egyszerű.
2016. márc. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

nem, nem ilyen egyszerű. tapasztalatom szerint aki figyelmes, gyengéd és tapintatos veled, annak ez az egyetlen oldala, nem viseli el magában a kilengést.


másrészt én is azt vettem észre, hogy aki igazán jól tud uralkodni a szexben, annak egyébként sem nagyon fontos a kapcsolat többi része, vagy azt is csak uralkodásra használja.

2016. márc. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Írsz konkrétumokat?

Nekem mindig is nagy vágyam volt egy subcsaj, aztán rájöttem, hogy a legtöbb inkább dom-ot keres és nem merül ki a szexben náluk a dolog, hanem az életben is igénylik. Nem gondoltam, hogy van ilyen is.

27F

2016. márc. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Keress alkalmi bdsm kapcsolatot,ennyi
2016. márc. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

ma 20:32 Szeretem ha megkötöznek, lefognak, leszorítanak és kényszerítenek bizonyos dolgokra miközben teljesen tehetetlen vagyok.


ma 21:09 Azt biztos, hogy nem akarok, több okból sem. Én szeretek kapcsolatban lenni a másik dolog pedig ez nem egy jó dolog vadidegenekkel.

2016. márc. 9. 21:12
 8/15 anonim ***** válasza:
Egy bdsm kapcsolat pont a bizalomról szól. Szerintem nyugodtan nézz körül bdsm társkeresőkön, ilyen például a smpixie, regisztráció nélkül is megtekinthető. Az oldal böngészése közben azt vettem észre, hogy meglepően sok olyan dom van, aki az ágyban subot a hétköznapokban pedig társat keres.
2016. márc. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a legfontosabb, hogy olyan partnert válassz, aki az ÉLETBEN partner. Akivel szerelmesek vagytok. Akivel mindenben passzoltok. Én is hasonló hajlamú vagyok, és az én barátom irtó rendes, kedves, udvarias, szeretetreméltó, az ágyban viszont olyan, amilyet én szeretek. (Ezzel megcáfolom az egyik válaszolót, aki szerint egy kedves pasas nem lehet domináns.) Dominál, lefog, kikötöz, pofozgat, paskolgat, beköti a szemem és azt csinál velem amit akar. És mi sem úgy ismerkedtünk meg, hogy "hé, én szeretem ha megaláznak az ágyban", hanem olyasvalakit kerestem, aki mellett le tudnám élni az életemet. És mivel ilyet akartam, ezért az ágyban is totál passzolunk. Véleményem szerint ez a titka.
2016. márc. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Elég nehéz mert akivel jó a szex az eddig legalább is emberileg nem igazán megfelelő számomra. Akivel jó lenne a kapcsolat az pedig nem tud velem úgy bánni szexuálisan, hogy az nekem jó legyen :/
2016. márc. 17. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!