Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válófélben vagyok és mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válófélben vagyok és mindenki azzal biztat, hogy majd találok magamnak megfelelő partnert. De ha én nem akarok?

Figyelt kérdés
Egy borzasztó rossz házasságnak tettem pontot a végére. Egy domináns, mindenbe beleszóló, kritizáló férjem volt, és most úgy érzem, egyedül szeretnék élni végre, hogy senki ne pofázzon bele a dolgaimba. A barátaim pedig állandóan új partnert próbálnak nekem szerezni. Miért olyan érthetetlen, hogy valaki végre élvezné az egyedül élést?

2015. dec. 31. 19:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

nem muszáj neked rögtön valakit találnod, sőt ha később se akarsz egyáltalán, a te dolgod

a barátaid csak jót akarnak, de ha elmondod nekik amit itt is leírtál, csak felfogják :)

2015. dec. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
mert okoskodó megmondóembernek lenni manapság menő!
2015. dec. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%

Mert Magyarisztánban k.urva nagy divat beszólni a MÁS dógába.

Törődjön mindenki a saját dógával.

2015. dec. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted! Nem is kell bele rohanni egy másikba izibe. Néha kell egyedül lenni.N
2015. dec. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
van olyan ember aki szeret egyedül lenni. hajrá. én is nagyon szeretek/szeretnék. ne foglalkozz senkivel. biztos úg ylátják különben hogy szomorú vagy egyedül ill. az ember társas lény
2015. dec. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 omba ***** válasza:
Kellemetlen... én nem tudod nekik elmagyarázni?
2015. dec. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz,hát nem akarsz.Ha valaki kérdezi,nyomatékosítsd,aztán csak fel fogják előbb-utóbb.
2016. jan. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
En ugyanebben a cipoben jarok. Engem meg az is felhaborit, amikor hozzateszik, hogy "mert ez az elet rendje"! Na ettol felforr az agyvizem. Miert lenne az? Aki egyedul el az "rend"-etlen???
2016. jan. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
17%

Azért, mert valóban a barátaid.

Az igaz barátok a szemedbe néznek, és azt mondják, ami jobb neked, és nem azt, amit hallani akarsz.

A férjed már elvadítottad magad mellől, muszáj a barátaidat is? Ezt gondold végig.

Engem lepontozhatsz, de magad elől nem menekülhetsz!

2016. jan. 4. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"A férjed már elvadítottad magad mellől"


Ezt te így látatlanba mégis honnan veszed?

Honnan veszed hogy csak ő lehet a hibás?

2016. jan. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!