Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehetetlen?!

Figyelt kérdés
26 èves nő vagyok ès szeretnèk egy hűsèges kedves humoros pasit. Valahogy mègse jön össze. Mièrt ilyen nehèz? Csak családot szeretnèk boldogan bèkèsen èlni, de mintha ez nagy igèny lenne. Kilátástalannak tűnik. Ès elszomorít.
2016. márc. 9. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
A "családot szeretnék" részt mennyire erőlteted? Lehet hogy nem akarnak ilyen fiatalon családot. Én se akarnék.
2016. márc. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Oké, a belső elvárásokat leírtad, most jöhet a külső. Lehet ott lesz a gond.
2016. márc. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én még ennyit sem akarok, csupán boldog lenni, de ez sem jön össze. Senki nem mondta, hogy az élet könnyű.
2016. márc. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem erőltetem a családot. Sosem tettem. Szimplán nem jön össze. Külsőre sincs nagy elvárásom.
2016. márc. 9. 21:37
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem nagy igény, csak a mai világ kicsit eltorzult, megváltoztak az értékrendek a fiataloknál, nehezebb normális párt találni. Én már annak is örülnék, ha egy hűséges barátnőt tudnék végre találni. De amíg nekem az a célom, hogy legyen egy ház, autó, család, de a nőknek az, hogy legyen buli, pia, költekezés. Így nehéz kapcsolatot kialakítani.
2016. márc. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyetèrtek. Hát nehèz. Majd akad valaki. ;)
2016. márc. 9. 21:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el, legyen eszed, ez nem lehetetlen. Feledd el egy percre keseredet, edd meg kedvenc eledeled, mely remek csemege lesz lelkednek. Szerencse kell neked, melyet egyszer megleled, s egy kedves, helyes, rendes, rettenthetetlen, szerelmes , remek ember lesz veled, s megnevettet, kedvenc tengeredhez vezet, eperrel etet, egy decemberben eljegyez, egy szeptemberben elvesz, szexeltek, nemz neked engedelmes gyermekeket.
2016. márc. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez szuper volt ;)) köszönöm. Kedvem is jobb lett :)
2016. márc. 9. 22:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Hmm...ezt akár én is írhattam volna, bár én szerencsédre, a lányokat preferálom :D Ha van kedved beszélgetni, írj nyugodtan. Ha van tipped hogyan fogjak el ellenséges lovasságot nehézgyalogsággal AKKOR FELTÉTLEN ÍRJ ! :)
2016. márc. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!