Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló Anyaként lehetetle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló Anyaként lehetetlen újra a párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Egyedülálló Anyaként lehetetlen újra a párkapcsolat?

Egy gyermekem van , 38 éves vagyok ! Melózok,sportolok...néha napján barátokkal találkozó.Nem tudok hol ismerkedni ...nem estem kétségbe ,csak azt érzem ,ha már gyereke van az embernek ...akkor jóval nehezebb!



2016. márc. 1. 19:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nagyon jól érzed. A férfiak kevésbé kezdenek gyermekes nőkkel.

Persze a szex egy dolog, arra valószínű könnyen találsz partnert, de komoly kapcsolatot legfeljebb egy ugyancsak elvált, gyermekes férfi akarna veled nagyobb eséllyel.

2016. márc. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Lehet. 23/F
2016. márc. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
* lehetséges
2016. márc. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem,egyáltalán nem lehetetlen, de valóban nehezebb.

Nem vagy öreg.:)

38 évesen,ha sportolsz, figyelsz magadra simán fullos nő lehetsz.

Ismerkedésre meg mit lehet mondani?

Bárhol,de tényleg bárhol.

2016. márc. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy barátom kb egy éve jött össze egy 34 éves nővel, akinek van már két gyereke. A "srác" 30 éves, nem volt még házas, nincs utód, de megszerette a gyerekeket annyira, hogy mikor volt egy hónapos mosolyszünet, már nem csak a nő, hanem ők is hiányoztak neki. Szóval nem hinném, hogy lehetetlen, csak max nehezebb. Inkább az a baj, hogy nem tudsz hol ismerkedni, így nincs sok esély. Próbálkozz esetleg társkeresőn.
2016. márc. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetetlen, az igaz,hogy nehezebb, de nem lehetetlen. Ismerkedni pedig valóban lehet bárhol, pl szórakozó helyen. Velem egy szórakozó helyen kezdett ki egy 40 év körüli nő, amikor 27 éves voltam, de nem lett belőle semmi, mert férje volt. Na de ez nem érdekes, a lényeg,hogy bárhol lehet ismerkedni.
2016. márc. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
csak akkor, ha túl magasak az elvárásaid... a Schönherz koli tele van szingli srácokkal amúgy :D
2016. márc. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, igen, talán, mégsem. Ebben minden eshetőség benne van ugyanúgy, mint egy szinglinek, egy elváltnak vagy épp mint, egy özvegynek...
2016. márc. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A mai világban mindenki a más gyerekét neveli.

Annyi a válás.Így miért ne lehetne kapcsolatod pl.egy elvált férfival?Sőt!Egy gyerkőccel még előnyösebb helyzetben is vagy mint akinek több is van.

Én pl.simán kiegyeznék ezzel a felállással :)

Főleg,hogy én is rendszeresen sportolok és nekem is van gyerekem.Illetve már nem az :)

Visszatérve a kérdésedre,sajnos igaz,hogy kevés lehetőség van az ismerkedésre.

A munkám és az életvitelem miatt én nem találtam anno jobb megoldást mint a társkereső oldalakat.

Igaz sok a link ember mindkét nem részéről,de azért akadnak akik valóban komoly kapcsolatot szeretnének.

F40+

2016. márc. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
rosszabbak a lehetőségeid, mert a gyerek mellett kevés a szabadidő és sok a kötöttség. de azért sikerülhet, csak add meg az esélyt magadnak és a lehetséges partnereknek.
2016. márc. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!