Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló Anyaként lehetetle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló Anyaként lehetetlen újra a párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Egy gyermekem van , 37 éves vagyok ! Melózok,sportolok...néha napján barátokkal találkozó.Nem tudok hol ismerkedni ...nem estem kétségbe ,csak azt érzem ,ha már gyereke van az embernek ...akkor jóval nehezebb!

2016. jan. 23. 15:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem lehetetlen. Pl nemrég én is kezdeményeztem egy nőnél, akinek már van egy fia, de egyedül neveli. Sajnos nem voltam elég izmos. :)

Visszatérve a kérdésre. Egyáltalán nem zavaró, ha valakinek gyereke van. Az biztos, hogy néhány embernél ez már kizáró ok, de aki már közelebb van a 30-hoz, mint a 20-hoz, azokat szerintem nem nagyon zavarja. Persze természet kérdése.

2016. jan. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Noblesse Oblige ***** válasza:
68%

"...akkor jóval nehezebb"


Egy gyerekkel, már kapásból kirostálódik a férfiak 90%-a. Mert vagy élvezni akarja még a gyermektelen létet, vagy amúgy is úgy fogja föl, hogy más csibéjét nem költi ki, illetve kalandorok is lekerülnek a radarról.

2016. jan. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
#2 ez a nemeket megfordítva is igaz!
2016. jan. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Vagy nálam 10 évvel fiatalabbak akarnak engem....vagy ha korombelit találok , a gyerek után már nem vagyok annyira érdekes :(
2016. jan. 23. 15:51
 5/21 anonim ***** válasza:
Miért, csak idősebbel ismerkednél?
2016. jan. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég jó esély van az ismerkedésre így is. Próbálj olyanokkal ismerkedni, akinek szintén vannak gyerekei. A gond az, hogy a legtöbb gyerektelen nem tudja elfogadni, hogy a gyerekes ember életében a gyerek az első. A hasonló élethelyzetben lévő nagyobb eséllyel át tudja ezt érezni.
2016. jan. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
nem hiszem ,hogy egy nálam fiatalabb tolerálná a gyerekkel kapcsolatos dolgokat ,vagy vele hosszú távon lehetne tervezni...vagyis nem tudom..
2016. jan. 23. 16:13
 8/21 A kérdező kommentje:
Witten86...mi az ,hogy nem voltál elég Izmos? :)
2016. jan. 23. 16:19
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

nekem volt ilyen kapcsolatom, bő 3 évig tartott, aztán anyuka - szó szerint bekattant.

Több mint tíz év különbség volt köztünk, mi annak a jelentősége?

A gyerkőccel tök jól kijöttünk, őt sajnálom.

2016. jan. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Anyuka bekattant? Hogy érted?
2016. jan. 23. 17:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!