Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy érzem, mintha félnének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, mintha félnének tőlem a lányok. Szerintetek miért?

Figyelt kérdés

Budán lakok, és sokat közlekedek BKK-val. Minden nap többször is megtörténik, hogy akár a metrón, akár a buszon észreveszem hogy egy lány bámul, de amint odamegyek, mosolygok, mellé/eléülök, köszönök neki, egyszerűen úgy viselkedik mintha félne tőlem. Nem mer rám nézni, feszült, és emiatt én sem merek kezdeményezni semmit. Úgy érzem mintha az összes természetességés elvesztené a viselkedése. Sok barátnőm és barátom szerint egy egész helyes fickó vagyok, emellett nagyon ügyelek mind a testi tisztaságomra, mind a ruháim tisztaságára és ápoltságára. Drága ruháim egyébként nincsenek, viszont mindig próbáltam stílusosan öltözködni. Szóval nem értem. Szerintetek miért lehet ez? Tényleg ennyire nyomorult a helyzet?


20/F



2016. márc. 10. 22:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Mert csak vagyakozik utánad, de amikor már valóra válna az álma, megtorpan. Emberi tulajdonság, az emberek nagy része ilyen.
2016. márc. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%
Kommunikációra képtelen, telefonbuzeráló tizenéves-huszonéves puncik. Amint kikerültél a képből, 60 oldalas kisregényben fogalmazta meg a barátnőjének, hogy egy jóképű srác megint nyomult rá a buszon és hogy mennyire elege van már ebből...
2016. márc. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 jocika147 ***** válasza:
77%
Az hogy nem mer rad nezni meg feszült az inkabb azért van mert zavarba jott. Biztosan nem számít ra(ami.amugy teljesen érthető) hogy majd oda mersz menni hozza . Meg bámul esetleg meg rad is mosolyog aztan meg ha lépsz zavarba jon. A nok is ugyanolyan könnyen zavarba hozhatok mimt.a.ferfiak... sokuk csak allarcot hord, aztan ha odakerul a sor meg se mer szolalni.. ha rad nez tuti azért csinalja mert bejosz neki,de ha nem is azért néz,azt észreveszed rajta.szal nyugi.
2016. márc. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Egyszer előfordult az is, hogy megkért egy lány hogy engedjem ki mert ő le szeretne szállni, és egy mosollyal azt mondtam neki hogy "A-a, ilyen szép lányokat nem engedek ám el egykönnyen magam mellől. :)". Erre bemérgesedett és átlépett a lábamon. Illúzióromboló a javából.
2016. márc. 10. 22:32
 5/22 anonim ***** válasza:
4%

"egy egész helyes fickó vagyok" Ezt állítod te, de a valóság lehet, hogy teljesen más. Lehet pszichopata fejed van, vagy a hangod, vagy a kisugárzásod, vannak ilyen palik. Abba majdnem biztos vok, h az önkritikáddal vmi gáz van.


Nekem összejönnek a nők elég gyakran de én nem mondanám magamra h helyes fickó. Magas és izmos vok, elég mély a hangom is. Amikor egy nőre nézek sztem tudja, h ugyis alám kerül rövid távon persze csak ha én is akarom.

2016. márc. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
# 6: omg
2016. márc. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os.


Nem én állítom. Én magamat kb 6/10-nek tartom a skálán. De azt is hidd el, hogy a barátaim őszintén beszélnek. Ezért a barátaim. Igaz nincs sok, de az értelmesebbjét válogattam ki. A többire meg nem tudok mit mondani. Nem virnyákolós a hangom, de nem is olyan mintha 20 éve dohányoznék.

2016. márc. 10. 22:47
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Hogy őszinte legyek én sem díjaznám, ha egyszer csak odaülne mellé egy vadidegen és elkezdene nekem beszélni. Arra pedig én is így reagálnék, ha ráadásul nem akarna engedni leszállni. Főleg, ha be se jön az illető. Ha mindenképp meg szeretnéd ismerni a lányt, adj egy cetlit neki a telefonszámoddal mielőtt leszállsz,hogy " ha gondolod hívj fel..xy", de ne támadd le őket egyből.
2016. márc. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%

8as Figyelj én nem vonom kétségbe hogy ezt mondják sőt ezt gondolják rólad de ettől még mindig nem biztos hogy igaz. Attól hogy értelmesek attól még ua szubjektiv a véleményük. Nem de ?


Valami gáz tuti van veled te magad írtad. Én csak azt mondom hogy nekem nincs ilyen gondom a nőkkel mondjuk nem is így szoktam közelíteni mint amit leírtál.


Na meg én 10/10nek tartom magam külsőre és az ágyban is és sztem ez sugárzik is rólam ami bejön a csajoknak.

2016. márc. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Szerintem az ismerkedésnek is megvannak a maga divatjai. Most éppen, pont úgy, mint a XVIII. században, nem illik utcán ismerkedni, mostanában mindenki mindenkitől fél, hátsó szándékot feltételez, gyanakszik.
2016. márc. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!