Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy érzem, mintha félnének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, mintha félnének tőlem a lányok. Szerintetek miért?

Figyelt kérdés

Budán lakok, és sokat közlekedek BKK-val. Minden nap többször is megtörténik, hogy akár a metrón, akár a buszon észreveszem hogy egy lány bámul, de amint odamegyek, mosolygok, mellé/eléülök, köszönök neki, egyszerűen úgy viselkedik mintha félne tőlem. Nem mer rám nézni, feszült, és emiatt én sem merek kezdeményezni semmit. Úgy érzem mintha az összes természetességés elvesztené a viselkedése. Sok barátnőm és barátom szerint egy egész helyes fickó vagyok, emellett nagyon ügyelek mind a testi tisztaságomra, mind a ruháim tisztaságára és ápoltságára. Drága ruháim egyébként nincsenek, viszont mindig próbáltam stílusosan öltözködni. Szóval nem értem. Szerintetek miért lehet ez? Tényleg ennyire nyomorult a helyzet?


20/F



2016. márc. 10. 22:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
én ismeretlenben nem fogok semmit se írni a külsődről,de lehet hogy nem igen vágyott a közelségedre,hiába nézet meg,azért ne feledjük el hogy a legtöbben amikor utazunk nem párt keresni megyünk.
2016. márc. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

#10


Kíváncsi vagyok, hogy te hogyan közelítesz egy ilyen szituációban.

2016. márc. 10. 22:56
 13/22 A kérdező kommentje:

#12


Hát, ez olyan dolog, hogy éppen akkor láttam meg. Ezek szerint a reggele rossz volt hogy találkozott velem, vagy valami ilyesmi...

2016. márc. 10. 22:58
 14/22 A kérdező kommentje:

#9


Az életed egészében nem vadidegenekkel beszélgetsz? Munkahely? Attól hogy tudod a nevét még nem ismered, csak mint kollégát. Bolti eladó? Ő is az. Van párod? Ő is egy vadidegen volt valamikor réges-régen, nem? :)

2016. márc. 10. 23:00
 15/22 anonim ***** válasza:
Talán mondj neki valamit amitől észrevenné hogy érdeklődsz feléje,bókolj neki.
2016. márc. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Jol csinalod! Nekem tetszik.

N

2016. márc. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
4%

13as Milyen szitu ? A buszosra gondolsz ? Hát én max annyit mondtam volna neki hogy átengedem de valamit adnia kell cserébe a nagylelkűségemért. Választhat vagy a telefonszáma vagy a bugyija. És közbe belenézek a szemébe ahogy szoktam és ettől általában nedvesek lesznek. xd


Egy csajnak nem mondod hogy szép mert birka leszel a szemében. Szted egy jó nő hányszor halja ezt egy nap mindenféle majomtól ? Elég sokszor. Ráadásul ezzel csak építed az amúgy is mocskosul nagy egójukat ami szintén nem nyerő dolog. A jó nők kb tényleg az összes paliból válogatnak. Nagyon jól tudják, hogy mennyire jó nők mire elérik a 20at. Ráadásul te is 20 éves kiskölök vagy, mondjuk 18-20 as korosztályra hajtasz reálisan, vagy ha bevállalod az agyatlan 18 alattiakat az a te dolgod. De a 18-20-ra kb hajtanak nagyon sokan. Szóval jah tanulj és gyúrjál a 8 kocka nagy fegyver xd

2016. márc. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

#18


Nem arról van szó, hogy napi 50x elmondom. Egyszer-kétszer éppen elég, de ennyiszer szerintem kijár mindenkinek! Még azoknak a "népszerű daraboknak" is. Egyébként a hatalmas ego semmit sem ér, ha meg kell szólalni. :) Volt már hányingerem topmodell csajtól, bocs...


Természetesen biztosan van bennem valami hiba, de ha totál csődtömeg lennék, nem tetszettem volna eddig egy lánynak sem a világon. Márpedig ez nem igaz, sőt...

2016. márc. 10. 23:46
 19/22 anonim ***** válasza:
0%

Mind1 látom falnak beszélek nem erőlködöm mert őszintén szólva nekem full mind1 ha luzer maradsz.


Az ember idejön segíteni de hogy minek ?

2016. márc. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
87%

'Egyszer előfordult az is, hogy megkért egy lány hogy engedjem ki mert ő le szeretne szállni, és egy mosollyal azt mondtam neki hogy "A-a, ilyen szép lányokat nem engedek ám el egykönnyen magam mellől. :)". Erre bemérgesedett és átlépett a lábamon. Illúzióromboló a javából.'



Nos ez alapján teljesen egyértelmű, hogy mi a baj veled. Egy bunkó alak vagy. Tényleg illúzióromboló. A lánynak... Az eszedbe sem jutott, hogy esetleg sietett valahova???

2016. márc. 11. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!