Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők! Melyik lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Melyik lenne a legzavaróbb?

Figyelt kérdés

A fiú/férfi:


1. alacsonyabb

2. vékonyabb

3. gyengébb/satnyább

4. hosszabb a haja


mint te/neked.



2016. márc. 11. 11:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Hat, ha magamhoz hasonlitanam, akkor mindegyik gaz lenne, m en eleg magas vagyok es bar volt alacsonyabb partnerem, de nem ereztem magam termeszetesen vele. En vekony testalkatu vagyok, ugyh ha nalam vekonyabb egy pasi, az mar a gaz kategoria...szerintem. Ha gyengebb/satnyabb, az is, bar ez osszefugg a vekonysaggal. Es ne legyen hosszabb a haja, mint az enyem :D
2016. márc. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
3. Ne kigyúrt, felfújtizmú legyen, de azért erősebb legyen már nálam.
2016. márc. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Kyra-neko-chan válasza:
84%

1. A magam 164 centis magasságával engem nem nehéz túlnőni, bár volt olyan udvarlóm, aki velem volt egy magas. (Nem azért nem jártunk végül, mert alacsony lett volna)


2. Nem számítok pehelysúlyúnak, így általában a férfiak, akikkel jártam nálam vékonyabbak voltak, persze ebben is van egy határ, ami már nekem is vékony és aggódom, hogy esetleg én töröm össze. (Nem, nem bálna vagyok :D inkább széles csípő, pici derék, ...)


3. Engem az zavarna, ha gyengébb lenne nálam. Gondoljunk csak bele:

A legtöbb nő nem, harcolni képes amazonok, hanem egyszerű nők, akik szeretik azt érezni, hogy a partnerük képes őket megvédeni.

Úgy gondolom ezen ha a pasi akar változtatni, akkor képes rá, és éppen ezért ez a legzavaróbb számomra.


Természetesen vannak, akikben ezek a férfiak inkább az anyai ösztönöket keltik fel és ezért vonzódnak az adott pasihoz.


4. Kapásból 10 férfi képét tudnám elküldeni, akiknek hosszú a hajuk és csak azért rugdosnám ki az ágyamból őket, mert hűséges vagyok :D

2016. márc. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

1. mert azon nem lehet változtatni, és én még nők között is alacsonynak számítok.

A 2. és 3. akkor lenne zavaró, ha az illető nem akar változtatni, mert azokon lehet.

A 4. nem szempont, csak ne legyen ápolatlan.

2016. márc. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Noblesse Oblige ***** válasza:

A párom nálam alacsonyabb, vékonyabb... szóval ezek kíhúzva a listáról.


A 3. pont az valószínű befutó lenne. Azért szeretem ha egy férfi elbírja a bevásárló kosarat és be tud ütni egy szöget falba.

A haj az nekem kb mindegy.

Ami még zavar, anyátlan. Nem talpraesett.

2016. márc. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
egyértelműen a 4. mivel derékig/csípőig érő hajam van :)
2016. márc. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

3.

Többi nem zavarna.

2016. márc. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Az alacsonyság (de 157 cm-nél alacsonyabbnak lenni nehéz)... Második a gyengeség (dettó, nem vagyok egy iron lady, szóval ez sem nehéz). Vékonyság... hát attól függ, mennyivel (nem vagyok kis darab - az ilyen gebe, beesett mellkasú férfiak nem tetszenek... alapon a mackósabbakra bukom, de a vékonyság nem kizáró ok). A haja meg mindegy, ha ápolt és illik a fejformájához.
2016. márc. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Passz. Ha szerelmes vagyok, akkor ezek a dolgok sem számítanak.

A harmadik verzió mondjuk kicsit elgondolkodtatott. Sosem kerestem testőrt, de azért az pozitív, hogy legalább az egyikünkön nem fog ki egy izmosabb befőttesüveg és nem három részletben kell elintézni egy nagyobb bevásárlást. Mondjuk egy gyengébb férfinál sosem kell attól tartani, hogy megtámad, mert nem meri majd megtenni. Vagy ha igen, könnyebb kivédeni.

2016. márc. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

1,2,3.

Az utolsó nem zavarna, bár elég ritka az olyan pasi, akinek a segglikáig ér a haja....nehéz lenne leköröznie. :D

2016. márc. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!