Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az alábbi elég ok arra hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi elég ok arra hogy ezentúl ne csak szinglikre hajtsak?

Figyelt kérdés
Meglátásom alapból az volt, hogy ha valaki úgy próbálkozik be a csajnál, hogy nem hazudja magát jobbnak mint amilyen valójában , és egyúttal nem rágalmazza a csaj aktuális pasiját, akkor semmi ronda dolog nincs az egészben mert úgyis a csaj választ . A lényeg pedig persze hogy olyasvalakivel köteleződjön el valaki minél hosszabb távon akivel leginkább összeillik , nem pedig aki hamarabb ment oda (a párkapcsolat nem olyan mint a népszavazási kezdeményezés). persze főleg a gyk-n leugattak hogy meg kell adni a tiszteletet minden "csip-csup" kapcsolatnak meg egyébként is bla-bal. Aztán persze csináltam egy felmérést arról hogy a környezetemben -így pl itt is a gyk-n ezek szerint szingli ember csak szinglivel jön-e valóban össze... csakmert gyanús volt nekem hogy ez a valóságban nem így van. A felmérés engem igazolt: a válaszadók többségénel vagy ő vagy a párja nem volt szingli az összegabalyodáskor , de persze ebben szerintük nem volt semmi gonoszság mert amelyikük épp kapcsolatban volt még, nos annak a kapcsolata igazából már nem is volt jó....Dehát, dehát akkor ha én is összeszedek egy kapcsolatban lévőt akkor nyilván annak is rossz volt a kapcsolata, hisz máskülönben nem engem választott volna , nemde?

#foglalt #szingli #álságosok
2016. márc. 12. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Ha össze is jönne neked, akkor is pofára fogsz egyszer esni, de nagyon :)
2016. márc. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azt az egyszeri pofáraesést lazán bevállalom....sokkal inkább azt, mint a hasztalan és értelmetlen előzékenykedést továbbra is
2016. márc. 12. 16:48
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Igazad van kérdező. Az én környezetemben is többségében úgy alakultak ki az új kapcsolatok hogy döntő többségben legalább az egyik, ha nem mindkét fél még az előző kapcsolatában volt.
2016. márc. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Lényegében igen, aki jó kapcsolatban van az úgyse fogja otthagyni a párját. Aki meg rosszban, az se, ha még szándékában áll megjavítani azt.

Tehát csak azzal tudsz így összejönni, aki amúgy is szakítana.

2016. márc. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én egyetértek veled. Ha nem az van, hogy direkt elcsábítod a másikat, "beleviszed a rosszba", hanem azért korrekt keretek között megmaradva érezteted vele a szándékaid (értsd: tudja, hogy tetszik neked, de te nem nyomulsz, tapizol, próbálsz csókolózni, szexelsz, satöbbi), de egyébként csak magadat adod, akkor ha a kapcsolatban élő úgy érzi, hogy te jobb választás vagy neki, mint a jelenlegi párja, akkor szerintem te nem csinálsz semmi rosszat.


Az valóban csúnya dolog, igen, amikor direkt nyomulsz, helyzeteket teremtesz, randira hívod, minden ilyesmi, de ha eléred azt mindezek nélkül, hogy a kiszemelted kezdeményezzen, onnantól kezdve jó vagy, szerintem.

2016. márc. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez úgy az elegáns módja az elszeretésnek :)
2016. márc. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én egyetértek veled, kérdező, ugyanakkor úgy gondolom, hogy annyiban illik egy párkapcsolatot úgymond tiszteletben tartani, hogy lehetőség szerint a kapcsolatban lévő fél lépjen ki a kapcsolatából, mielőtt új kapcsolatba kezd, illetve intimebb közelségbe kerül azzal, akibe belegabalyodott, és ne csak szeretőket tartson összevissza, mert az a szeretőnek is rossz lehet hosszú távon, a megcsalónak is és a megcsalt félnek is. Nem beszélve arról, ha esetleg gyerek is van a sztoriban.


Amikor anyai nagyapám megismerte nagymamámat, éppen nagyapámnak volt kapcsolata, csak mivel nagyanyám olyan hatással volt rá, nagyapám úgy döntött, szakít az akkori barátnőjével, és összejön nagymamámmal, ez jó döntésnek bizonyult, mert azóta is együtt vannak, és több kilengés egyiküknek sem volt több, mint 50 év alatt.


Szóval én sem szalasztanám el az életre szóló nagy szerelmet, csak mert valamelyikünk kapcsolatban van éppen, amikor összehoz minket az élet, de ahogy én is kilépnék az aktuális kapcsolatból a másikért, elvárom, hogy a másik is tegyen így. Ne hárman vagy négyen vagy még többen legyünk egy párkapcsolatban, hanem csak ketten.


Én úgy gondolom, és a családomban előfordult példa is ezt mutatja, hogy az ember érzi, ki az, akivel mindenkinél jobban összetartoznak, még ha nem is azonnal ismeri fel adott esetben.


Illetve sok kapcsolatnál figyelmeztető jel, ha egy harmadik megbolygatja a dolgokat, hogy az addigi kapcsolat nem jó, csak addig valamiért nem tűnt fel.

2016. márc. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!