Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Maradjunk barátok, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vad-Ász kérdése:

Maradjunk barátok, vagy hajtsak rá?

Figyelt kérdés

Van egy lány akinél még előző év végén bepróbálkoztam,de csak lazán,nem nyomultam.Idő közben megtudta,hogy tetszik nekem.De csak arátok lehetünk.

Jelenleg olyan mint egy haver,csak lányhaver és az a baj,hogy mág mindig tetszik egy kicsit.

Egy lányt már sikerült elfelejtenem,de őt nem birom,nehéz elviselni,hogy csak barátok vagyunk.



2014. okt. 3. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy általába a fiú barátságnál az eggyik fél mindíg többet akar a másik meg nem..
2014. okt. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De a legrosszabb , hogy van barátja

:(

2014. okt. 3. 22:59
 3/5 anonim ***** válasza:
El kell fogadni, sajnos ez van.
2014. okt. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De olyan aranyos és olyan jófej meg minden.

Mint egy angyal

2014. okt. 3. 23:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Hajts rá hagy lapuljon a kerekek alatt aztán kapartasál is rajta
2014. okt. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!