Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok érett (30-50) nő miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok érett (30-50) nő miért keres már-már görcsösen "korban hozzá illő" pasast?

Figyelt kérdés

Miközben sok fiatal magányos srác van,akik megvesznek egy érett nőért?


Nem lenne jobb egy fiatal,sportos,kanos srác,mint egy idősebb pasi?

Az idősebb pasik nősek,melegek,lúzerek vagy fiatal csajokat hajtanak.



2016. márc. 12. 17:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%

Én pont nem aranyom, én fiatal bikát keresek.

82N.

2016. márc. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%

A korban hozzá illő férfiak már megállapodni szeretnének, és nem bulizni, ahogy a "fiatal magányos kanos srácok" tennék.

Egy fiatal srác még nem biztos, hogy pl. gyereket szeretne, plusz ő még suliba is járhat, nem érett..stb. egy érett nőnek meg férfi kell, és az, hogy a párjára fel tudjon nézni és ne a párját kelljen gyerekként nevelni és kezelni!

2016. márc. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Mert a legtöbb 30-50 éves nő gyereket, családot szeretne, de legalábbis komoly tartós kapcsolatot. A legtöbb 20 éves srác pedig csak szexet. Még legalább 10-15 évig nem akarnak gyereket. Ha ezt a nő ki is várja, már rég kifutott az időből, olyan idősen már biztos nem fog gyereket szülni. Arról nem is beszélve, hogy értelmileg is elég jelentős a különbség a generációk között, és egy érettebb nő érettebb gondolkodású férfira vágyik, nem egy kisfiúra, akinek akár az anyja lehetne.
2016. márc. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
50%
Én még csak 20 éves vagyok, de mivel már most is a kisfiús srácok tetszenek, ez gondolom, később is így lesz. :DD
2016. márc. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem döntés kérdése, én nem tudnék egy nálam 15 évvel fiatalabb pasira lehetséges partnerként tekinteni akkor se ha magas és szuperférfias, mint ahogy egy nőre, gyerekre, vagy nagyon idős pasira sem.
2016. márc. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
Én Ugyan férfi vagyok és 30-as, de nekem nem kéne 20 éves csaj. Ha csak szexet keresnék akkor igen az kéne. Viszont én a gondolkodásban hozzám hasonlókat keresem, azt meg szerintem a korosztályomban találom meg. Szexkapcsolatom már volt elég, így már így gondolkodom. Szerintem több nő is hasonlóan gondolkodik, akár nálam idősebb korosztály is.
2016. márc. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%

Mert a fiatal, kanos srác csak szexre jó, nem igazán lehet velük beszélgetni, programokra járni, hogy az együttélésről, családalapításról már ne is beszéljek. Voltam már több jóval fiatalabb sráccal, úgyhogy tapasztalatból mondom. Egy 30-as nő.


Most úgy komolyan Te mit kezdenél egy érett nővel a szexen kívül? Vagy hány alkalomra kellene egy ilyen nő?

2016. márc. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 rrrrrreennnnn ***** válasza:
80%

Tapasztalat, mint kulcsszô.

Az élet minden területén: komprumisszumra valò képesség, probléma megoldò képesség, hétköznapi dolgok megszervezése, munka, szex...

2016. márc. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

görcsösen nem. de azért érdekelnek a korombeliek, mert remélhetően már nem gondolkoznak ilyen kategóriákban, mint MILF és toyboy.


még azt se vállaltad fel nyíltan a kérdésedben, hogy nem kapcsolatot keresel, hanem egy menetet. de azért érezhető. itt a válasz.

2016. márc. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem is a legjobb egy fiatas sportos fiu akar komoly kapcsolatra is. En meg baratokat is fiatalok kozul valasztok: eletvidamak, sportosak, mint en.

Kerdezo, igazad van, remelem szeles korben nepszeru az allaspontod.

N

2016. márc. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!