Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok érett (30-50) nő miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok érett (30-50) nő miért keres már-már görcsösen "korban hozzá illő" pasast?

Figyelt kérdés

Miközben sok fiatal magányos srác van,akik megvesznek egy érett nőért?


Nem lenne jobb egy fiatal,sportos,kanos srác,mint egy idősebb pasi?

Az idősebb pasik nősek,melegek,lúzerek vagy fiatal csajokat hajtanak.



2016. márc. 12. 17:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Mert egy korban hozzám illőhöz vonzódom leginkább. Esetemben ez nálam 1-6 évvel idősebb férfit jelent, és most egy nálam 2 évvel idősebbe vagyok szerelmes, akiben mindent megtaláltam, amit eddig a férfiakban kerestem.
2016. márc. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
71%
Csak kérdés, hogy mire kell nekik az érett nő és meddig? Azért keresnek idősebbet, mert remélik, hogy az már nem csak "szórakozni" akar velük.
2016. márc. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
63%
Én még csak huszonéves vagyok, de őszintn szólva attól tartanék majd abban a korban, hogy csak szexre kellenék neki, vagy otthagyna amikor már látszanának az öregedés jelei ő meg még mindig fiatal lenne.
2016. márc. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 omba ***** válasza:
63%

Ha megnézed a válaszokat, amit egy olyan kérdésre írnak a hozzád hasonló fiatal fiúk, hogy egy huszonéves lány és egy 30-50-es pasi kapcsolata... rá kell jönnöd, hogy ez a ragaszkodás a "korban hozzáillő"-höz NEM az érett nők sajátja.

A magyar társadalom jelentős része megvan győződve arról, hogy a jó kapcsolat alapja elsősorban az életkori hasonlóság. Szerintem ez tévedés, de ez egy más kérdés.

2016. márc. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 omba ***** válasza:

Na hát itt egy friss példa, a második hozzászóló nyilván nem egy 30 körüli akárki


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parkap..

2016. márc. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 MolotovPunk ***** válasza:
0%

Passz.Talán mert abban a korban sok nőnél kapuzárási pánik van. :)


Viszont ismerek 1-2 olyan 30 körüli nőt,akinek pont hogy pár évvel fiatalabb pasija van.Tehát nem minden nő keres korban hozzá illő f_szit.

2016. márc. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
55%

Mindenkinek megvan, hogy kik vonzzák őt szexuálisan. Van, akit csak a fiatalabbak, van, akit csak az idősek,

és van, akit csak a korabeliek.

2016. ápr. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!