Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak jól kinéző pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak jól kinéző pasinak érdemes egy nőt megszólítania az utcán, tömegközlekedésen, boltban stb?

Figyelt kérdés

Mindig eljátszom a gondolattal, hogy megszólítsak egy helyes csajt (sajnos a szép csajok tetszenek), de az meg nyomkodja a telefonját (biztos egy sztár pasival chatel) és hamar elmegy a kedvem az egésztől.


Egyből arra gondolok, hogy védekezne a van barátom szöveggel, azonnal lekoptatna, netalántán bunkó paraszt is lenne (mert megteheti), és akkor semmit nem léptem előre. Nem jutottam közelebb a célhoz. :(


Így sosem szólítottam meg lányokat.


2016. márc. 13. 13:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Csak akkor érdemes, ha biztos a siker. Ellekező esetben kamuválaszok ezrét provokálhatod ki. És ez megalázó, szóval menj biztosra, a saját érdekedben
2016. márc. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Milyen kamuválaszok?
2016. márc. 13. 13:08
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Ha nem is nézel ki jól, akkor is abból a beszélgetésből még lehet barátság.

Az meg a két felen múlik h mennyire vagytok szimpatikusnak egymásnak. De anyám mindig így ismerkedett. Parkban, padon ülve elkezdtek beszélgetni(pl),meg a bolt is jó ötlet.

2016. márc. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
"Van barátom, utcán sosem ismerkedem, sietek, most épp nem érek rá, apáca vagyok stb."
2016. márc. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%

TLDR:

Igen.


Kifejtve:

Utcán ne csináld semmiképp, ha nem nézel ki tényleg jól mert kb azt hiszik hogy ki akarod rabolni.


A tömegközlekedés meg a bolt az nem gáz, de ha nem nézel ki jól akkor valóban nem lesz sok sikered. Ennyiből mindegy a helyszín.


Amúgy egyszerű a logika: A szép lányokat eleve több tucat jó külselyű csávó veszi körül, +az átlagos barátzónás luzerek, akik szövögetik a saját tervüket a nővel kapcsolatban ha szerelmesek, de nyilván mind hiába.

Ha a nő bugyijába akarsz jutni akkor sajnos a jó csávókkal versenyezel a kegyeiért + az összes barátzónás nyomival, akik le akarják rólad beszélni ha esetleg párkapcsolatost akarna veled. Tény hogy nem szoktak rájuk hallgatni semmiben ha jól néz ki nagyon egy férfi akkor a női ösztönöket semmilyen reacionális érv nem bírálja felül. A férfi utána azt kezd a csajjal amit akar mire az kiábrándul belőle hónapok is eltelhetnek.

2016. márc. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Neked nem érdemes ismerkedni, mert túlagyalod. Majd ha lazábban veszed, akkor próbálkozhatsz bárhol.
2016. márc. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nincs ebbe semmi túlagyalás.


Bekövetkezhet mind egyszerre. Sorozatosan.

2016. márc. 13. 16:18
 8/12 anonim ***** válasza:
Na, pont ez az, hogy túlagyalod. Már eleve elkönyveled, hogy úgysem fog összejönni, mint a viccben...
2016. márc. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hát nem hiszem, hogy sikerülne. Nem vagyok vagány, menő macsó srác. ("jáj nincs kiszukárzászom"- legalább is ha hiszünk ebben a női hazugságban), ja és nem nézek ki jól.


Gyakorlásra azért még jó lehet.

2016. márc. 14. 08:54
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb szedd össze magad, mert látszik rajtad, ha ilyen negatív vagy. Ezt azért tudom, mert volt olyan időszakom, amikor nagyon mélyponton voltam, hasonlóan negatív voltam én is, és kerülték a társaságomat az emberek. Tanuld meg jól érezni magadat a bőrödben és kihozni az adottságaidból a legjobbat, és vedd lazán az ismerkedést. Járj el rendezvényekre, először csak beszélgess, ne azért szólíts meg egy nőt, mert életed párját keresed, hanem csak csevegni, bármiről, arról is lehet, ha épp xarrá áztok, és késik a busz (velem volt már ilyen). Aztán a többi majd jön magától, csak ezt a negatív köntöst vesd le magadról.
2016. márc. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!