Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak jól kinéző pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak jól kinéző pasinak érdemes egy nőt megszólítania az utcán, tömegközlekedésen, boltban stb?

Figyelt kérdés

Mindig eljátszom a gondolattal, hogy megszólítsak egy helyes csajt (sajnos a szép csajok tetszenek), de az meg nyomkodja a telefonját (biztos egy sztár pasival chatel) és hamar elmegy a kedvem az egésztől.


Egyből arra gondolok, hogy védekezne a van barátom szöveggel, azonnal lekoptatna, netalántán bunkó paraszt is lenne (mert megteheti), és akkor semmit nem léptem előre. Nem jutottam közelebb a célhoz. :(


Így sosem szólítottam meg lányokat.


2016. márc. 13. 13:02
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Na és azóta, hogy ilyen "csupa pozitív" vagy mi történt?
2016. márc. 14. 10:46
 12/12 anonim ***** válasza:

Sokat javult a helyzet, amióta nem vagyok negatív, de ez nem azt jelenti, hogy csupa pozitív vagyok és minden rózsaszín, csak megtanultam jól érezni magam a bőrömben, tisztában vagyok az előnyös és hátrányos dolgaimmal, a vágyaimmal, a céljaimmal, nem csak tervezgetek, hanem cselekszem. Nem csak annyi javult, hogy az emberek szívesebben barátkoznak velem, de olyan embernek is feltűntem, és el tudott siklani a kevésbé előnyös tulajdonságaim fölött (amivel megjegyzem, korábban mások gúnyoltak vagy belekötöttek), aki vonzó számomra.

Szóval tedd rendbe magad.

2016. márc. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!