Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan éreznek rá a nők arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éreznek rá a nők arra, ha egy pasinak épp nincs kapcsolata?

Figyelt kérdés

2016. márc. 14. 08:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2016. márc. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, férfi vagy, esetleg nő?
2016. márc. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Férfi. Amióta szakítottam, valamiért úgy érzem, hogy a környezetemben lévő ismeretlen nők jobban közelednek felém.
2016. márc. 14. 09:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Érdekes, én ezt pont akkor tapasztalom amikor van valakim :D
2016. márc. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nem tudok ráérezni... az utóbbi időben olyan férfiakat ismertem meg, akiknek volt párjuk, így természetesen nem is kezdődött el semmi :(


és szerintem a pasik sem tudják ezt ráérzésre: általában rólam is azt gondolják, hogy biztos komoly kapcsolatban élek (gondolom, ha már valaki egy fokkal szebb az ördögnél...), és nem is értik, hogyan lehet, hogy nem... szóval csak szerencse kérdése...


(nem kérek privit)

28N

2016. márc. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 VirágésBence ***** válasza:
36%
Valószínűleg eddig is közeledtek, csak a kapcsolat miatt nem vetted észre vagy elutasító volt a viselkedésed.
2016. márc. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%
Én is úgy gondolom, hogy nem a környezeted változott meg, hanem te.
2016. márc. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!