Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen önzőek a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen önzőek a férfiak az ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Most a társkeresőkre gondolok.


Rengeteg levelet kapok, van köztük komolytalan meg komolyabb érdeklődés is, de gyakorlatilag egy olyan srác nincs köztük, amilyet keresek. Az adatlapon meg lehet adni, hogy milyen az ideálod, és én is beírtam pár alap dolgot, hogy milyen pasik tetszenek, pl. életkor, magasság, öltözködés, érdeklődés. De láthatóan senkit nem érdekel, és akkor is erőszakosan írogatnak, ha egyik paraméterbe sem esnek bele...

Nincsenek nagy elvárásaim egyébként, de ez akkor is nagyon zavaró.


Én ilyet sosem csinálok. Volt már, hogy ráírtam valakire, de előtte mindig megnéztem, hogy milyen csajokra bukik, mert különben felesleges erőlködni.


A pasik ezt miért nem veszik észre?


2016. márc. 14. 14:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Talán azért, mert nem ragaszkodnak foggal körömmel a saját ideáljukhoz és a tiéddel sem foglalkoznak így. Nekem is van nőideálom, ettől függetlenül vannak olyan lányok akik homlokegyenest máshogy néznek ki és mégis tetszenek.
2016. márc. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 VirágésBence ***** válasza:
100%
Próbálnak minél többször, több lánynál próbálkozni így is növelve az esélyeiket.
2016. márc. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%
Mert teljesithetetlen a nők elvárása sok esetben...
2016. márc. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
A nők nem önzőek?...
2016. márc. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én sem értem. Kiírom, hogy x évesig, erre írnak 10-15-20 évvel idősebbek, és még ők vannak megsértődve, hogy nem válaszolok, vagy visszaírok, hogy bocsi, de mást keresek.
2016. márc. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
33%
Ez önzőség? Am meg csak azért mert a szeme zöld és nem kék vagy 2 centivel alacsonyabb mint az ideálod attól még jól kijöhettek...
2016. márc. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
29%
Bébike,hogy te mit akarsz kinemszarjale? :p
2016. márc. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyszer kipróbáltam én is.Felraktam egy normális képet,szöveget.De mégsem találtam nőt.Érdekes olyankor nem volt egy normál csaj se....Akkor nem keresték a normális faszikat....
2016. márc. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%

Engem most éppen zaklat egy pasas, mert három levele után (2 nap alatt) megírtam neki, hogy sajnos nem őt keresem. 15 évvel idősebb nálam és 10 centivel alacsonyabb. Ezt is leírtam neki, de a kritériumaimban is szerepel feketén-fehéren.

Erre visszajött, hogy majd ha végeztem itt a sok adonisszal, akkor visszasírom őt még, de nem baj, akkor is tárt karokkal fog várni, meg azóta még három hasonló levelet. Képeket is küldött magáról hátha szimpibb lesz, de nem lett.

Erősen gondolkodom tiltáson, ha egyáltalán van ilyen funkció.


Egyébként nem zavar ha mindenki ír, csak a sértődést utálom, ha nem válaszolok. Ha válaszolok, amiben annyit írok, hogy sajnos nem őt keresem, akkor tök jó visszakapni, hogy köszöni, hogy korrekt voltam és sok sikert. Ellenben gyökérnek tartom azt, aki felgmázik, mert ha elolvassa kit/mit keresek, akkor alapból tudta volna, hogy nem kell rám fecsérelnie az idejét.


Egyébként van olyan, amiből hajlandó vagyok engedni és van olyan, amiből nem. Ezért sem zavar, ha bárki ír.

2016. márc. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Az most mindegy, hogy más a szeme, vagy 2 centivel alacsonyabb, de mivel 20 éves vagyok, nem vagyok kíváncsi 30-40 éves perverzekre pl, vagy ne legyen cigis, a rockerek sem tetszenek, a kopaszak sem, vannak ilyenek. Nincs velük bajom, de nem ilyet keresek.
2016. márc. 14. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!