Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idősebb férfiak! Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb férfiak! Nektek mennyire számít ismerkedésnél/a kapcsolatban, hogy egy nőnek van e egzisztenciája? (lakás, autó, pénz)

Figyelt kérdés
2015. jan. 10. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2015. jan. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noren1989 ***** válasza:

Mi az idősebb ? 25 belefér ?

Nem, ezek nem számítanak. ne legyen semmirekellő, tudjon főzni, legyen 2 szép szeme, oszt annyi.

25/F

2015. jan. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem igazán izgat, ismerkedtem olyan lánnyal, akinek szegényebb volt a családja, és ha pl. rákérdeztem arra, hogy mivel foglalkozik, nem azért volt, hogy ha csóró, akkor dobom. Azt hiszem, ilyen szempontból a nők azok, akik "finnyásabbak", és jobban vizslatják a férfiak egzisztenciáját.
2015. jan. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Inkább legyen kicsivel kevesebb mint nekem és akkor nincs probléma és nem érzem azt h alárendelve lennék fizetés miatt. Ha pedig sokkal szegényebb, akkor minél mélyebbre megyünk annál nagyobb az esélye h vannak bizonyos igénytelen hajlamai. Természetes attól h vki szegényebb, ugyanugy lehet ápolt és tiszta, maximum szerényebb körülmények között, ami azt jelenti h megtanult/tapasztalt bizonyos értékrendeket, ami manapság ritka.
2015. jan. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :)
2015. jan. 10. 20:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem számít. Lényeg, hogy dolgozzon ne máson élősködjön.
2015. jan. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
összefoglalva talán: normális értékrenddel bíró nő legyen
2015. jan. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 viktorvarga ***** válasza:

azért jó ha van mert akkor tud magára költeni,igényesebb...

a rosz h max meg dugni jók, mert ha nincs anyagi függőség nem fog normálisan viselkedni,kurvul,és elhagy...

2015. jan. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Semennyire. Nekem sincs nagyon mit felmutatni, amivel manapság a hímek nőstényeknél imponálnak, mint az állatvilágban a tollakkal. Pedig pont 20 éve hagytam ott a fősulit és kezdtem dolgozni, és sosem volt büdös a meló, értelmiségi állásban keményen gürizek azóta is. A feleségem dettó. Nincs kocsink, albérletben lakunk, de nincs hitelünk és anyagi gondjaink se, ha el kell menni nyaralni, venni kell egy kabátot vagy egy jobb üveg bort, és van elenyésző megtakarításunk is.


De ez egy ilyen ország, itt csak ügyeskedéssel lehet látványosan előbbre jutni, meg sggnyalással, de mi egyiket se tudjuk. Viszont jól megvagyunk.

2015. jan. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!