Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak miért utálják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért utálják ennyire a karrierista nőket? Nem látnak bennük megfelelő potenciális anya karaktert, vagy nincs önbizalmuk hozzá, vagy utálják ha elfoglaltak vagy miért?

Figyelt kérdés
2016. márc. 14. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
a legtöbb férfi olyan nőt szeretne, aki felett uralkodhat, akinél nyeregben érezheti magát. mások pedig az önbizalomhiány miatt nem próbálkoznak.
2016. márc. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

de, 29 éves férfi vagyok, és tapasztalatból írtam. emellett pszichológiát is tanulok, ami szintén megerősíti ezt, google a barátod.


az utálat persze sokszor erős szó, de sok férfi tart az erős nőktől. mások lenézik a nőket, és ezért okoz nekik még ennél is nagyobb frusztrációt, ha egy nő sikeres. ugye mind ismerjük a "húzz vissza a konyhába és csinálj egy szendvicset" stílusú mondatokat.


de persze mint sok más téren, itt sem szerencsés általánosítani, személy szerint vonzódom hozzájuk.

2016. márc. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Nem utálom őket. Nekem is jó munkám van, jó fizetéssel, de ezzel együtt nem minden esetben tudom kiejteni a tollat fél 5-kor a kezemből.


Szeretem ha a páromnak vannak céljai az életben, és többre szeretné vinni, mint a műkörmös-főállású anyuka. Az viszont fontos, hogy találja meg az egyensúlyt a magánélet és a karrier között, ahogy nekem is bent kell maradnom néha túlórázni, úgy neki sem gond, ha előfordul, ha viszont minden napja este 8-ig a munkahelyhez köti, ha képtelen lerakni a munkát fejben, akkor nem a potenciális anya karaktert, hanem a potenciális _társat_ nem látom benne.

2016. márc. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

3-4:


Nem zavar titeket, hogy más férfiak a karrierista nőket nézik le, ti meg azokat, akik első sorban édesanyák szeretnének lenni?


Ha mindkét oldal ilyen előítéletes a másikkal a szemben, akkor nincs nagyon miről beszélni.

2016. márc. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
3as vagyok. Nem értem milyen elõìtéletekrõl beszélsz. Természetes, hogy mindenkinek van valamilyen preferenciàja. Én nem nézek le senkit sem, csak mert olyan életformàt vàlaszt ami hozzà passzol. Viszont jobban tisztelem azt, aki letesz valami szàmomra értékeset az asztalra. De amúgyis egészében nézem az embereket. Több baràtom/baràtnõm nem volt karrierista, mégis voltak bennük olyan dolgok, amiket tiszteltem. Hüség, önzetlenség, szeretet, segìtõkészség stb...
2016. márc. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Mert félnek, hogy elvesszük tőlük a munkát, mivel sokkal jobbak vagyunk benne, mint ők :D
2016. márc. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
14%

Nem félnek tőlük a férfiak, egyszerűen csak nem tekintik nőnek őket, mert férfias viselkedési mintákat vesznek fel.

És egy hetero férfi nem férfias viselkedésű nőt akar társnak, hanem egy nőies nőt.

Jöhetnek a lepontozások, vajon elérem a 0%-ot?:)

2016. márc. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
31%
az igazi karrierista nőnek nincsen családja. egy igazi karrierista nőnek csak a karrier számít...minél magasabbra akar jutni de ahhoz nem elég sokszor a tudás hanem a szereposztó díványnak is nagy szerepe van....nomármost egy valamirevaló hapsi nem nézné jó szemmel ha a felesége félévente feküdne le az éppen aktuális felettesével
2016. márc. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!