Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig rossz pasiba szeretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig rossz pasiba szeretek bele, meg kéne próbálnom ésszerűen párt választanom, akkor is, ha nem vonz?

Figyelt kérdés
A legutóbbi pasiban is csalódnom kellett, csak meg akart dugni, amúgy másra nem kellettem neki. 19 évesen mikor összejöttem valakivel, szakított velem, mert 2 hét alatt nem akartam még vele elveszteni a szüzességem és amúgy is mit kezdjen már egy szűz lánnyal... És az ilyen alakok mindig megtalálnak, azaz inkább én találom meg őket. Emellett van egy fiú, aki már lassan 1 éve vár rám, nagyon rendes, maximálisan tiszteli a nőket, sose bántana, csalna meg, de nem vonzódom hozzá, fiúbarátnak viszont a legjobb. De ez a sok csalódás azért elgondolkodtatott, hogy talán mégis ki kéne vele próbálnom. Működhet úgy egy kapcsolat, hogy nincs "szikra"?
2013. nov. 27. 11:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy mindig a legjobban kinéző, vagány csávókhoz kell vonzódni, azok általában a farkuk után mennek, 2 hét és csáó. :)
2013. nov. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

próbáld meg

egy ideig biztos működne

lehet megismered olyan oldalát is ami által beleszeretsz ;)

2013. nov. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 zotanbro ***** válasza:
mi ertelme lenne annelkul osszejonni? hogy ra par honapra szakitsatok es elveszitsd ot?
2013. nov. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csak azért ne gyere össze vele, hogy legyen valakid, rámenne a barátságotok.
2013. nov. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A barátságunk amúgy is elég egyoldalú. Én teljes mértékben barátként tekintek rá, ő viszont szeret és több híján a barátságommal is beéri.
2013. nov. 27. 11:46
 6/10 anonim ***** válasza:

Nézd, ha egy év alatt nem alakult ki semmi benned a srác iránt, kevés az esélye, hogy valaha is fog. Én nem azt mondom, hogy egy barátságból nem lehet kapcsolat, de ahhoz vonzalomnak is ki kell alakulnia.

Én nem is egyszer megpróbáltam olyannal a kapcsolatot, akihez nem vonzódtam. Katasztrofális volt. A végén már a jelenléte is idegesített.

Azt sem mondom, hogy a külső számít a legjobban, hisz szerettem már bele olyanba, akire tényleg a legjobb szándékkal sem lehetett rámondani, hogy jól néz ki, de annyira elvarázsolt az egyéniségével, hogy végül már fizikailag is vonzódtam hozzá.

Azt tudom tanácsolni a saját keserű tapasztalataim alapján, hogy ne kezdj bele olyan kapcsolatba, amiben egyáltalán nem vonzódsz a másikhoz, mert mindketten sérülni fogtok, ő pláne.

Persze más, ha közben kialakul a vonzalom, de addig ne.

2013. nov. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Olyan emberrel összejönni, aki csupán logikus döntés, de nem vonz, semmi értelme, megnyomorítod magad is és őt is. Pontosan ugyanolyan elb.aszott dolog, mint olyan emberrel szemben ábrándokat táplálni, aki iránt lángra gyúlnak a hormonjaid, de szarik a fejedre. Hidd el, a ló túloldalán pontosan ugyanakkorát esik az ember, mint emezen.


Ellenben az megfordult már a fejedben, hogy ne akarj mindenképpen párkapcsolatot? Miért nem opció az senkinek, hogy önállóan megpróbáljon boldog lenni, és akkor párkapcsolatba kezdeni, amikor TÉNYLEG egy megfelelő partnert talál. Ez miért olyan ördögtől való gondolat?

2013. nov. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A fiúbarát lányosított srác, akivel jó lelkizni, viszont normális nő ilyen srácban nem látja azt az erős férfit, akire támaszkodni is lehetne, illetve önmegvalósításban segítség lenne.
2013. nov. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nincs új a nap alatt. Nem mondtál újat kérdező. Valószínűleg a neveltetésedből ered ez, hogy nem a figyelmes, kedves férfiakhoz vonzódsz. Ezt láttad valahol mintaként, hogy ha egy férfi erőteljes, macsós, rosszfiús, akkor sikere van a nőknél. Sajnos nagyon sokan így jártatok, de úgy kell nektek.
2013. nov. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

6-os vagyok. Még annyi, hogy nemcsak ez a két véglet létezik. Olyat kell találnod, akit kedvelsz és akihez vonzódni is tudsz és ő is komolyan gondolja veled.

Lehet, hogy sokáig kell keresgélni, de van ilyen. Ez is saját tapasztalat.

2013. nov. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!