Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs szerencsém a nőkkel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DánielK kérdése:

Miért nincs szerencsém a nőkkel?

Figyelt kérdés
Nem értem mi lehet a gond,sportos 23 éves srác vagyok,nem iszok,nem dohányzok,nem hinném hogy ronda vagyok,de valahogy nem jön össze semmi. Komoly kapcsolatom nem volt még,sőt ha belegondolok nem is volt még. Akárhány lánnyal volt eddig dolgom barátságnál messzebb nem jutottam.

2016. márc. 15. 22:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
Azt hiszem a rövid távú memóriáddal lehet gond vagy a rövidtávú memóriád a baj. Ha az rendben van, akkor a memóriád miatt lesz...
2016. márc. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%

Ne görcsölj rá erre a dologra. :D Nőként én is ugyanebben a helyzetben vagyok. :D

Talán az a probléma, hogy nem illesz azon "macsó" férfiak közé, akiket manapság bálványoznak a nők. :D


21/N

2016. márc. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hogy jön ide a memória? Mit akarsz ezzel?
2016. márc. 15. 23:07
 4/13 anonim ***** válasza:

Talán még sem vagy olyan helyes srác, ahogy a közeli rokonaid mondják.

Nem jutottál messzebb a barátságnál?

Egy az, hogy nem nézel ki jól, és ad kettő, nem kommunikálsz velük jól. Ha sikerül magad mindig a barát zónába belavíroznod, akkor a személyiségeddel is baj van. (Nem vagy egy alfa hím :P)

2016. márc. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Béna vagy! Már 5+év csajozási tapasztalattal kellene rendelkezned, ha a nagyon fiatalkori próbálkozásokat nem számoljuk. 0 tapasztalatból pedig nem lehet építkezni! Az idő múlásával pedig csak mégnagyobb 0 leszel!
2016. márc. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Na jó, Én nem vagyok hozzászokva semmilyen kudarchoz,azért is lettem az,aki. Jól menő vállalkozóként a keménységem miatt tartok ott,ahol. Soha senkinek nem nyílok meg,kortársaim sehol nincsenek hozzám semmilyen téren sem. Soha senkire nem számíthattam az életben, és 4 év alatt a semmiből valahová jutottam. Közeli ismerőseimet elnézve... Úgy gondolom vagy soha,vagypedig csak idősebb korukra fognak annyi mindenen átmenni mint Én. Ennyit erről...
2016. márc. 16. 08:57
 7/13 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Ne figyelj a rosszindulatú kommentekre, büszke lehetsz magadra, amit felépítettél egyedül. Biztos vagyok benne, hogy fogsz találni párt, az, hogy eddig nem sikerült, egy dolog. Nehéz normális párt találni és szerintem neked az értékrended jó értelemben konzervatív. ne aggódj emiatt! Ha mondhatok valamit, mert ez egy tanácsadó oldal (nem tartom magam mindentudónak, nyugi), úgy érzem az írásodból, hogy görcsös vagy. Próbálj meg lazítani,lazább lenni, mert én mint lány mindig is szerettem a komolyabb gondolkodású pasikat (mint pl Te), de a görcsösség, a túlzott komolyság elriaszt. Kicsit engedj fel, szerintem igyál és dohányozz egy kicsit:))(ez csak vicc, de akár félig komolyan is veheted), lehet, hogy pont azért nincs barátnőd, mert túl szigorú elvek szerint élsz. Néha kell ám hibázni is! Attól vagyunk emberek. Mennyire tudsz ezzel egyetérteni?
2016. márc. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nos,kedves 7-es válaszoló,körülbelül 50-50% ban adok igazat neked,mégpedig azért, mert a lazaságról az a véleményem hogy túlzott mértékben nekem az idétlenség jut eszembe róla. Viszont mértékkel ahogy Én magamat látom, életképes lehet :)

A mai nőkre kitérve sajnos,ahogy Én látom az általános tender a minden hétvégén bulibajárós-kocsmázós link "férfiak" vannak.

Ez elég furcsa mert az Ő kapcsolataik ritkán hosszútávúak.

Ezért nem is nagyon díjazom a korombélieket ésbár vannak barátaim a korosztályomban is,nem töltök velük sok időt,hisz nem vonz engem az ő életmódjuk. De ez legyen az Ő bajuk. :D

2016. márc. 16. 09:50
 9/13 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Egyetértek, én is komolytalannak tartom a korosztályomat, én 26 éves vagyok, nekem is agyon rossz benyomásom van a "mai fiatalokról", de hidd el vannak kivételek, nem szabad általánosítani. Kérlek, ne vedd tolakodásnak, amit írtam, csak átgondoltam, hogy sikerességed és jó paramétereid ellenére vajon miért nem jön össze párkapcsolat. Én csak leírtam, hogy engem pl mi riasztott el az ilyen komoly férfiakban, mint Te, és ez a szigor, feszesség. De ezt egypár mondatból nem lehet megállapítani, hogy Te milyen vagy, természetesen. Én csak abból következtettem, hogy olyan"szigorúan" írsz:) És hát az a szöveg, hogy nem iszom nem dohányzom...én sem, de nem írom le külön, mert attól hogy valaki iszik (mértékkel) meg dohányzik, nem feltétlenül maga az ördög! És fordítva...
2016. márc. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Annyira félelmetesen nem vagyok ám "fából" csak ha megpróbálnak lenézni,vagy esetleg meg is alázni... Akkor legyen az bármilyen típusú,vagy eredetű,nem vagyok képes eltűrni. Kiállok magamért és amiben megbízok,ezért is nem könnyű a párválasztásom sem. Talán. :) És lehet hogy az én korosztályomban már nem egy nyerő a reális életfelfogás. Bonyolult. Nem tudom. De eddig is elvoltam magammal,változni nem tudnék,nem is akarok. Bízom abban,hogy változik a világ...
2016. márc. 16. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!