Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs szerencsém a nőkkel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DánielK kérdése:

Miért nincs szerencsém a nőkkel?

Figyelt kérdés
Nem értem mi lehet a gond,sportos 23 éves srác vagyok,nem iszok,nem dohányzok,nem hinném hogy ronda vagyok,de valahogy nem jön össze semmi. Komoly kapcsolatom nem volt még,sőt ha belegondolok nem is volt még. Akárhány lánnyal volt eddig dolgom barátságnál messzebb nem jutottam.

2016. márc. 15. 22:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem szeretem az ilyen kérdéseket. Leírod, hogy nem vagy csúnya, hogy nem iszol, nem dohányzol, meg egyebek. Ez biztos így van. De baromi sok tulajdonság tudja befolyásolni a rólad kialakított véleményt. Nekem pl. egyszer tetszett egy pasi, aki: nagyon-nagyon jóképű volt, korban hozzám illő, udvarias, jól mozgott, tehetséges volt (zene, színészet), annak ellenére, hogy nagyon sokaknak tetszett, mégis udvarias volt a lányokkal. És egy idő után mégse tetszett többé. Azért, mert állandóan késett, rettenetesen szétszórt volt, nem vigyázott a dolgaira, egy álomvilágban élt: a zenéről és a színészetről annyit tudott beszélni, hogy körülötte bezárt a porta, és bent ragadt az épületben, nem vette észre magát, semmi más téma nem érdekelte.


Most ő pl. kiírhatna egy olyan kérdést, hogy helyes, udvarias, nem dohányzik, mi baja a nőknek. Számtalan tulajdonság létezik a világon, nem csak az a 3, amit kiírsz a kérdésbe. Mi sem tudjuk megmondani, miért nem tetszel a nőknek, de te sem tudod, melyik tulajdonságod a rossz, mert nyilván nem direkt csinálod (jó esetben).

2016. márc. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Teljes mértékben egyetértek veled 11-es,ki kellett volna írnom a rossz tulajdonságaimat is,amennyiben az másnál rossznak,vagy taszítónak tűnhet. Ilyen például a megrögzöttségem és a visszautasítástól,illetve kudarctól való tűrhetetlenségem.

Így ezek tudatában kijelenthetem hogy nálam a kudarc elfogadhatatlan. Igen. Azthiszem ez is lehet az Én fő problémám.

2016. márc. 17. 22:33
 13/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy sok mindent kudarcnak élsz meg, és kapásból megsértődsz.


Amúgy én nyelvészetet tanulok, és egyre inkább meggyőződésem, hogy a legtöbb vitánk nyelvi alapokon nyugszik. Deborah Tannen írt erről egy (általam nem olvasott) könyvet. A tönkrement házasságáról szól. Ő egy nyelvész, aki arról ír, hogy nagyon sok dolog egyszerű nyelvi félreértés volt (egyik embernél az egyik szó sértő,másiknál nem stb. nyelvészetileg levezetve). Hátha érdekel.


Amúgy pl. a fent említett srác nem is tudná leírnia rossz tulajdonságait, hiszen nem biztos, hogy tudatában van, mi a rossz benne. Biztos van, akinek bejön, hogy érdekli a zene. Te se biztos, hogy tudod magadról.

2016. márc. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!