Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Titeket zavarna ha megtudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ha megtudnátok, hogy a pasitok jóval kevesebbet keres?

Figyelt kérdés
2016. márc. 16. 16:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Nem zavarna.

Ha nem akarna dolgozni de otthon se csinálna semmit a rengeteg szabadidejében, az már igen.

2016. márc. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Dreamer88 ***** válasza:

Kérdésre kérdéssel válaszolok.

Számít?

2016. márc. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%

A jóval kevesebb zavarna.

Volt ilyenben részem. Szinte mindig én fizettem mindenhol. Egyszer a nyaralás költségeit is (szállás + tankolás).

Aztán amikor előállt azzal, hogy ezentúl előre adjam neki oda pénzt, mert neki kínos, hogy én fizetek az étteremben, akkor azt mondtam, hogy ennyi elég volt.

Nem is akart változtatni a helyzetén, pedig lett volna lehetősége.

2016. márc. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem. Izleses ajandekot ugyse tud nekem venni :D
2016. márc. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%

Igen, nagyon zavarna.Nem tudnék rá férfiként tekinteni. Nem várm el, hogy sokat keressen vagy menő autója legyen, de azért egy jó életszínvonalat tudjon produkálni.

19l

2016. márc. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Eddig is tudtam, nem számít. Mivel a munkahelyünkről ismerjük egymást, elkerülhetetlen, hogy tudjuk ki mennyit keres. A jóval kevesebb is fedez mindent, amii kell.
2016. márc. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen nagyon zavarna, az azt jelentené, hogy az elmúlt x évben végig hazudott, és felvetődne a kérdés, hogy eddig akkor miből éltünk, mégis honnan volt az a pénz?
2016. márc. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, amég eltartja magát és nincsenek súlyosabb anyagi gondjai. Pl. ha én 400 keresek, ő 200-at, egyáltalán nem baj. Viszont, ha ő alkalmi nunkákból tengődik, alig tud megélni, egyedül kell megoldanom mindent és nem is törekszik többre, na ez zavarna.
2016. márc. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"Pl. ha én 400 keresek, ő 200-at" :O

Itt százezer fizuk vannak, hol élsz? Örülök ha 100-at hazatudok vinni

2016. márc. 16. 17:31
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon remélem, hogy nem kellenek már hosszú évek és többet keresek majd nála jóval :D Viszonylag tűrhető fizetést kap jelenleg is, ha visszamegy a szakmájába majd, még jobbat fog. De engem a saját pénzem izgat csak, az az amiből én gazdálkodom úgyis.
2016. márc. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!