Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy átlagos külsejű határozatl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos külsejű határozatlan életképtelen önállótlan férfi tényleg nem fogja megtalálni párját?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok és az összes exem ezt hozta fel hibának hogy ilyen vagyok. Nem tudom mikor tálalom meg így a párom
2016. márc. 17. 10:22
 1/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
86%
Sehogy, mert életet alapozni nem lehet olyan emberre, aki nem halad semerre. A nők többsége társat keres nem pótgyereket.
2016. márc. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
AZ életképtelennél és önállótlannál ástad El magad. Ha megembereles magad még lehet valakitd De így nem valószínû, egy nõ Se akar egy óriás csecsemõvel együtt élni.
2016. márc. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
7%

Hát én mélységesen tisztellek az "összes ex" miatt.


Nekem olyanom még sosem volt pedig én is 30 vagyok. Sikertelenségem okának betudható az alacsony és nevetségesen vékony testalkatom és a turcsi órrom. Mondjuk határozott sem vagyok és túlságosan életképes sem.


Nálam csak jobb esélyeid lehetnek, szóval kitartás!

2016. márc. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Ezek mind fejleszthető tulajdonságok.

Ha átlagos külsejű vagy, akkor egy kis kondi, futás és máris átlagon felüli leszel.

Ha határozatlan vagy, azt is erőltetni kell hogy igenis tudj dönteni helyzetekben.

Önállónak lenni sem nehéz. Hozd magad olyan helyzetbe. Költözz el otthonról!

Ezeket mind értékelni fogja a következő leányzó.

2016. márc. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16%

En imadom, ha valakinek parancsolni kell. Sok ilyen no van. Az exekre ne hallgass. Ha dolgozol es eltartod magad, akkor nem vag eletkeptelen es onallotlan. Biztos arra mondtak, h nem tudsz kitalalni egy progit sajat magad. De az nem baj.

N

2016. márc. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tényleg.
2016. márc. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az # 5 válaszadó megmondta a tutit... Vannak nők, akik tudatosan szeretnek pótanyukát játszani a párkapcsolatukban, számukra te tökéletes lennél.

Viszont, ha az exeid nem ilyenek voltak, akkor te valószínűleg nem ilyen nőre vágysz, ezért csak akkor lehet olyan társad, amilyet TE szeretnél, ha felnősz.

2016. márc. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De megtalálhatod. Egy olyan nő személyében, aki még nálad is életképtelenebb és lúzerebb. Akkor fel tud majd nézni rád. Minden csak viszonyítás kérdése.
2016. márc. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze. Bár a helyedben javítanék néhány tulajdonságomon. Az átlagos külső alapból nem probléma (nekem átlag alatti van, örülnék, ha legalább átlagos lehetnék). A tanács egyszerű amúgy: lépj ki a komfortzónádból, hozd magad tudatosan döntési helyzetekbe, és lásd be, hogy egyáltalán nem baj az, ha néha hibázol! Ez fontos! Én is sokáig határozatlan voltam, de fejlesztettem magam. Ne akarj másoknak megfelelni és ne érdekeljen, hogy mit gondolnak rólad. Tanulj meg laza lenni.
2016. márc. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Dolgozol és eltartod magad,már nem vagy életképtelen!

ne aggódj találsz társat magadnak,minden jót! 30N

2016. júl. 24. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!