Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetséges, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetséges, hogy egy nőnek társkeresési "problémája" van, amikor napi 500-1000 férfi próbálkozik egy átlagos nőnél is?

Figyelt kérdés

Egy társkeresőn napi 50 levél az alap még egy csúnyácska nőnek is, ha mondjuk fel van regelve 5-6 társkereső weboldalra és mondjuk van facebook-ba, esetleg még csinál is valamit az életben, akkor bővel megvan a napi 500+ próbálkozó. Azok között biztos van gyökér is de biztos van intelligens, jóképű, gazdag, sportos testű férfi is.


Hogy lehet, hogy a mai világban elvétve ugyan, de még van szingli lány/nő? Azokkal valami nagyon nagy gáz van lelkileg vagy a személyiségükben?


2016. febr. 27. 12:19
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
30%
Nem tartják elég jóképűnek,aki próbálkozik náluk ennyi a gond,semmi több.
2016. febr. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
Olyanok is fennt vannak,akik már családosak,csak azt nem tudom a rendszer miért nem tiltja ki a sok kamu profilt,sok másokat kinevető bunkót!
2016. febr. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem hülyeség.

Én nem tartom magam csúnyának, de jó ha napi 20-30 levél jött.

Ennek nagy része ennyi ennyi volt hogy "szia", "dugunk?", "szex?". Jó ha 1-2 értelmes srác írt.

2016. febr. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
100%

Az 500+ ugye ironikus? :D en csak itt kapok privit es azt is csak akkor, ha valami szexualis jellegu kerdesre irok valaszt. Akik meg emiatt ram irnak, azok csak dugni akarnak. Facebookon nem kapok ilyen jellegu uzeneteket, mivel "csak" atlagos vagyok. Azt hiszed, a ferfiak lejjebb adjak az igenyeiket? Akkor is a bomba nokre csorgatjak a nyalukat, ha azok szoba sem allnak veluk es a kevesbe jo pasik sem atlagos baratnot akarnak. :D


23L

2016. febr. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
48%
Pedig én átlagos barátnőt akartam,de az se lett, most már késő már nem akarok semmilyent!
2016. febr. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
100%

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Bocsi, ezen röhögnöm kell.


Én ~1 éve szakítottam, azóta nem volt senkim.

Fent voltam egy időben Tinderen, ott beszéltem pár pasival, de amikor már többet beszéltünk, kiderült, hogy nem passzolunk, így nem lett egyikből se semmi.

Utcán nem szoktak leszólítani.

Fb-n kaptam 2 levelet ismeretlenektől, de csak elküldték egy film plakátját aminek egy cikkjéhez kommenteltem. (Na, ez nem próbálkozás :D)

Bulikban persze odajönnek, de vagy nem tetszenek, vagy ha tetszenek is mindegy, mert az ilyenekből általában nem lesz semmi komoly.

Egyetemen alig van fiú, ott nincs sok esély rá.

Edzőeremben szerencsére nem jönnek oda, bár izzadt, smink nélküli fejjel nem is csodálom. :D

Munkahelyem meg nem olyan jellegű.

Itt írt 2 pasi az elmúlt pár napban (az egyik 2x) de csak egy választ láttak tőlem, és az egyik már a 4. levél után kb fb-n be akart jelölni, nekem meg ez nem fekszik. :D


Életemben nem próbálkoztak be még nálam 500an. :D

22L

2016. febr. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
53%
Kérdező egy kicsit nincs tisztába a számokkal, de semmi gond, egyébként meg ebbe a modern világba a singly-ség már divat, a nőknél sé a férfiaknál egyaránt, legalábbis a fiatalabb korosztályba.
2016. febr. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
100%

22 éves, csinosnak mondott lány vagyok, szép arccal és jó alakkal. Voltam fent több társkeresőn is. Egy vidéki, 100 ezer feletti lakosságú nagyvárosban élek. Suli miatt nem volt időm személyesen ismerkedni, ismerkedős helyekre járni.


Napi mondjuk 20 levelet kaptam. Abból pl

-12 férfi nagyon messziről írt, vagy az ország másik végéből vagy olyan távoli helyről, ami nem a lakhelyem 10-20 km-es körzete sem. Akikkel ebben nem volt probléma, mert helyiek voltak, azokból

-2 nagyon nem volt vonzó külsőre. Akikkel ez sem volt probléma, mert jól néztek ki, azokból

-4 férfi egyből a szexet hozta fel témaként. Akik nem így csináltak, azokból a maradék

-2 férfi pedig pár üzenetváltásig normálisnak tűnt, aztán kiderült, hogy valami elkeseredett szűzfiú/nagyotmondó senki/nőgyűlölő lúzer/stb...


Amíg fent voltam, addig egy kézen megszámolható férfival találkoztam, aki

-velem egy városban lakott

-jól nézett ki

-tudta hogyan kell beszélgetni, ismerkedni a nőkkel; hogy kell bennük érdeklődést kelteni

-nem derült ki róla semmi extrém rossz és negatív dolog


Közülük hárommal találkoztam személyesen is és egyikük már több mint fél éve a barátom. Örülök hogy társkeresőztem, mert a valóságban sosem ismertem volna meg szerintem.

2016. febr. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
100%

Még valami:

Társkeresőkön az már átlag feletti férfinak számít, aki egyszerűen csak normálisan viselkedik.

2016. febr. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 ~OnLány~ ***** válasza:
100%

Mert talán ahogyan a 3. válaszoló is írta,olyan jellegű kérdésekkel bombázzák a legtöbb nőt/lányt egy társkereső oldalon.

És hiába kap valaki annyi levelet,még ha csak nem is a külsőt nézzük,mindenkinek más az elképzelése a férfiideálról.Nem vagyunk egyformák.


Miért kellene,hogy gáz legyen egy lánnyal,ha még nincs senkije? :D Ne legyél már ilyen ostoba..

2016. febr. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!