Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti értitek a fiúbarátomat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti értitek a fiúbarátomat?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni időnként, hogy csak önbizalomhiánya van, vagy esetleg tetszem neki. Alapvetően nem érzem úgy, hogy bejönnék neki, egyáltalán nem úgy néz rám meg semmi.


Viszont ha mesélek neki néha valami jó pasiról, vagy sztárpasiról, akkor arra általában nem reagál semmit, csak egy mosolykát, meg volt már, hogy azzal jött, hogy ő is elmegy rocksztárnak, hogy bejöjjön a csajoknak.

Ti értitek ezt?


2016. márc. 20. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi egyebet szóljon hozzá egy pasi külsejéhez? Te ha ő Pamela melleiről mesélne neked néhány mosolyon kívül reagálnál mást?:)
2016. márc. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Önbizalom hiányos, féltékeny, tetszel neki, avagy nem tetszel neki, de akkor is rosszul esik neki, hogy más férfiakat istenítesz előtte, mert ő ettől még lúzerebbnek érzi magát.
2016. márc. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak simán nem szereti ha pasikról ömlengsz . Nem érdekli. Ennyi. Szerintem ne láss mögé mást. A haverjaimnak egy sör mellett nem azt fogom mesélni hogy xy mennyire cuki pasi. Persze van hogy elkerül komolyabban a téma, de az teljesen más.
2016. márc. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én értem, elsősorban azt hogy férfi is nő között soha nem alakulhat ki igazi barátság. Ez nem csak a saját véleményem, hanem sokan így gondolják harminc felett. Na ez egy klasszikusan olyan téma amiről nem tudsz beszélni ellenkező nemű barátoddal. Az ellenkező neműek barátsága között mindig szexuális érdek húzódik meg a háttérben. Valamelyik félről.
2016. márc. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy a többit már te ia sejtetted eddig is hogy miért reagált így.
2016. márc. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Értjük.

1. Tetszel neki, ez nem vitás.

2. Node ha te is akarsz tőle valamit, akkor talán nem kéne arról mesélgetned, hogy mennyire bugyinedvesítő xy sztárocska, mert azt a "lécet" ő sosem fogja megugrani.

(Szerintem ha van esze, meg se próbálja, hanem inkább meghagy téged ama sztárnak, ha már egyszer arra vágysz. Én legalábbis azt tenném, ugyanis olyan nőre vágyok, aki ENGEM kíván, nem xy-t.)

2016. márc. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!