Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok folyamatosan panaszko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok folyamatosan panaszkodnak, hogy nincs pasijuk, aztán, amikor itt gyiken rájuk ír valaki, akkor nem foglalkoznak vele és pár mondat után lepattintják. Szerintetek miért jó ez?

Figyelt kérdés
Az utcán se menjünk oda, mert idegenek vagyunk. A gyiken sem lehet velük ismerkedni, mert ez a gyik és biztos nyomi vagy, ha itt akarsz ismerkedni. Társkeresőn ugye megint csak nem írnak vissza szinte senkinek sem. Mi a megoldás? Mire jó ez?
2016. márc. 20. 16:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
97%
A kiszemeltjük réges-rég megvan. Ő az a "senki" aki nem ír rájuk és erre várnak 100 évig.
2016. márc. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Sunshinedoll ***** válasza:
86%
Bármennyire hihetetlen, de azért mert valaki párkapcsolatot szeretne, nem jelenti azt, hogy bárkivel szívesen ismerkedik. Nyugodtan eldöntheti szabadon hol és kivel szeretne ismerkedni. Sokkoló, tudom. Hogy merjük? Nekünk bizony a kva anyánkat lol
2016. márc. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
40%

#2


Jah, akik mg írni mernek azoknak is. Ronda férgek, halál mindre. Csak a tökéletesek előjoga az ilyesmi.

2016. márc. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Sunshinedoll ***** válasza:
70%
Te miről beszélsz? :D
2016. márc. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
32%
...és te? Te kezdted. Én csak folytattam a zseniális gondolatsorod.
2016. márc. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Sunshinedoll ***** válasza:
77%
Már teljesen világos, miért nem válaszolnak az üzeneteidre :D
2016. márc. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Estienne ***** válasza:
55%
Fura mód én eltudok trécselni velük itt. Csak ha te vagy az öt perc alatt 62.-ik levél küldője akkor érthető hogy egy ketten besokallnak és nem írnak...
2016. márc. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
34%

#6


Hát Te jobb is ha nem. Feministák, librálisok kíméljenek.

2016. márc. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
97%
A "miért nincs pasim?" típusú kérdések célja nem az, hogy ismerkedjenek, de még az se, hogy tanácsot kérjenek, a valódi célja az, hogy figyelmet kapjanak. Az ezeket a kérdéseket kiíró nők szinte mindig önbizalomhiányosak, azáltal, hogy egy csomó férfi kezd el rájuk figyelni és rájuk írni azt kezdik el érezni, hogy ők valakik. A társkeresőkkel is ugyan az van. Meg merem kockáztatni, hogy minden második nő azért regisztrál fel ilyen helyekre, hogy a férfiak fényesre polírozzák az egójukat az üzeneteikkel, amikre ők már csak azért se válaszolnak, hisz mint azt írtam a cél az ő esetükben nem a társkeresés, hanem a férfiak figyelmében történő fürdőzés.
2016. márc. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
#9: Ámen
2016. márc. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!