Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha folyamatosan mosolygós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha folyamatosan mosolygós lány lennék, aki mindenkivel leáll cseverészni, akarnának velem a férfiak kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2016. febr. 6. 14:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen, de ezzel beleesnél abba, hogy sok férfi környékezne meg és mindet le kellene koptatnod.
2016. febr. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nálam pont hátrány lenne, ha ilyenné válnál... (egy mondjuk alap különcség és kicsit visszafogottabb-de-értelmesebb személyiség helyett). Nem vagyok oda a mindenkivel bazsajgó és jópofizó emberekért. Én sem vagyok ilyen, próbáltam, de nem ment. Elfogadom magam, én ilyen vagyok, kész. Inkább a minőség, mint a mennyiség beszélgetések terén. Az pedig sajnos külön rosszpont, ha ez csak egy álarc, egy felvett minta és valójában nem ilyen vagy... Add magad inkább. Lehet kevesebb férfi fog akarni kapcsolatot, de azok hasonlóak lesznek hozzád és jobban ki fogtok jönni (feltéve, ha ők is őszinték!)


Szóval csak természetesen :)

2016. febr. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én a lelkileg sérült lányokhoz jobban vonzódom.
2016. febr. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Jelen állapotomban nem akar senki, nem hogy kevesebb...
2016. febr. 6. 14:14
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem, én olyan lánnyal szeretnék kapcsolatot, akivel megértjük egymást. Nem érdekel, hogy mennyire tud mindenkivel jópofizni, cseverészni...
2016. febr. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyesmit nem tudnád megjátszani, mert nem tudnál miről beszélni stb. Én olyan vagyok, amilyenné te szívesen válnál, de hidd el, hogy csak addig, ameddig nem tudod, hogy ez mivel jár :D A pasik tényleg érdeklődnek irántad, viszont örök probléma, hogy hogyan kerüld el őket, mit mondj nekik, hogy ne bántsd meg őket, és ez sem könnyű dolog, illetve ők nem azért keresik a társaságom, mert én érdeklem őket, hanem mert velem könnyű ismerkedni.
2016. febr. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Az attól függ mennyire,ha ez tényleg mindenkivel leállós,azt nem szeretjük egyáltalán.

Akkor maximum szexre kellenél annak a pár majomnak...

2016. febr. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem ettől függ a dolog. Van, aki most is akar, van, aki amiatt akarna.
2016. febr. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Blade Bone ***** válasza:
Mért most milyen lány vagy? Mesélj valamit, hogy legyen pár dologról valamiféle képünk. Azt gondolom egyébként, hogy ez amit leírtál nem jön csak úgy, ha ezek nem természetedtől adódóak, látszani fog hogy kamu vagy.
2016. febr. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Titusztitusz ***** válasza:
Szerintem igen, és folyamatosan félre is értenék a közvetlenségedet...
2016. febr. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!