Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik külsejükre, pénztelenségr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik külsejükre, pénztelenségre fogják a sikertelenségüket, azok miből gondolják hogy a külsejükkel lenne a gond?

Figyelt kérdés
Nem tudom miből gondoljátok azt, hogy a külsőtök miatt van gond. Ugyanis kapásból 4 párt is tudok privátba mutatni, ahol egy csúnya férfi van szebb nővel!!!
2016. márc. 20. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Na én kivancsi vagyok arra a 4 párra. Mert én biztos vagyok benne hogy hátráltat a külsőm.
2016. márc. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert csunya vagyok ennyi :) mások is mondták felfogtam el fogadtam. A sikertelenség még azért van mert ha nekem tetszik egy csaj aki átlagos esetleg alatti akkor azért nem kezdeményezek mert tudom hogy még neki sem jönnek be akkor még mi értelme kirohogtetni magam?
2016. márc. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez felkérés táncra, mindjárt jön a turcsi XD

Am jöhet a privi várom szeretettel.

2016. márc. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

jöhet a privát ide is én megköszönném nagyon.


Turcsi az új magasvékony, alacsonyocsmány?

2016. márc. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 VirágésBence ***** válasza:
Részben igazad van, részben viszont nem. Aki azt hiszi, hogy soha nem lesz párja, mert ocsmány és alacsony, az olyan is, egész nap siránkozik és nézegeti a szebbnél szebb lányokat, ahelyett, hogy összeszedné magát, felállna és ráhelyezné a hangsúlyt a többi jó tulajdonságára, sokkal jobb lenne a kisugárzása is és könnyebb lenne a dolga, ha viszont egy másik szemszögből vizsgálom a dolgokat, akkor nem értek veled egyet, a mai világban pl társkeresőkön egyből egy kép jelenik meg és ez nem mindenkinek előnyös, sőt.
2016. márc. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4es: Japp XD

Mindig kell egy helyi nevezetesség...

2016. márc. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Te mire következtetnél, ha:

- eddig rengeteg próbálkozásból egy lány sem jött el velem randira;

- a lányok egy része a szemembe mondta, hogy ronda vagyok;

- régebbi lánybarátok megjegyezték, hogy hiába jó a belsőm, a kinézetem miatt sosem fogok kelleni egy lánynak sem;

- amikor kép nélkül társkeresőztem 10-ből 3 lány visszaírt. Képpel senki nem írt vissza, pedig a levelek stílusán, minőségén nem változtattam semmit;

- már nem egyszer fordult elő olyan, hogy neten kép nélkül levelezve a lány már oda meg vissza volt értem (sőt, volt aki állítása szerint már belém szeretett), de képcsere után eltűntek kivétel nélkül;

- volt olyan, amikor itt a gyakorin küldtem képet valakinek, mivel sokat panaszkodtam a külsőmre, azonban válaszul megírta, hogy jogos a panasz.


Ezekből a dolgokból te milyen más tanulságot vonnál le?

2016. márc. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!