Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ir rá egy férfi egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ir rá egy férfi egy nőre, ha a végén úgyis a korra hivatkozva elegánsan elköszön? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés

Tegnap egy érdekes élményben volt részem. Én 21 éves létemre komoly nőnek gondolom magam tisztában vagyok az élettel, talpraesett, dolgozó nő vagyok. Társkeresésben minimum ennyit elvárok a másik féltől is.

Rámirt egy férfi, nagyon szimpatikus volt, 10 év korkülönbség volt küztünk. Bár nekem már az is kissé gyanús volt hogy össze vissza tette fel a kérdéseit, hiába úgy válaszoltam hogy tudjon visszakérdezni, nem élt vele egyszersem szinte.

A válaszok utána nem egyszer hangoztatta hogy mennyire érett gondolkodásom van a koromhoz képest, a végén meg bevágja (a sok dicséret után) hogy ő nem tudja hogy mi lesz, mert én ő hozzá képest nagyon fiatal vagyok. De ő mielőtt rámirt volna már tiztában volt a korommal, akkor minek irt? A válasza az volt: mert ő is férfiból van.

Nem értem egyszerűen az ilyeneket, ettől kap egy nő szó szerint agybajt... És ezek után csodálkoznak a férfiak is...



2016. márc. 16. 12:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%
Hohooo ha tudnad hogy mi mitol kapunk agybajt...
2016. márc. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért mert férfiból van, hanem mert egy kis kötsög. Vagy pont hogy nem. Lehet ha könnyűvérű vagy akkor megpróbál megfektetni, de látta hogy nem örülnél egy futó kalandnak.
2016. márc. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

1. lehet meggondolta magát mert rájött h tényleg nincs jövőtök

2. lehet h nem olyan életet akart mint te

3. lehet h szexre ment volna ki a játék de inkább nem vesződött vele

4. lehet h mások véleményétől tartott

5. lehet h mégsem volt biztos abban, hogy 21 évesen neked is olyan terveid lesznek mint neki.

6. és lehet még pár apróság, ami fogalmam sincs h mi


Egyébként lehetsz érett 21 évesen, főleg h már dolgozol, a sulinak vége, de necces a dolog, ilyen fiatalon az embernek jöhet hirtelen egy külföldi álláslehetőség, vagy másik távoli városban egy állás.

De mindenesetre ha valóban ilyen a lány akkor egy próbát megért volna, hogy az ember jobban megismeri.

2016. márc. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%

Te érett komoly nőszemély, hát ha annyira okos és bölcs vagy, hogyhogy nem látod a nyilvánvalót? :)


A férfi egy fiatal butus fruskát akart, egy olcsó numerára. Ez nem jött össze, ezért aztán tovább állt. Természetesen nem fogja azt mondani, hogy azért, mert nem vághatott instant gerincre, így jött a koros kifogás.

2016. márc. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vagy kifogás volt mert nem akart elég időt belefektetni abba h megdugjon, mondjuk nálam olyan probléma adódott ilyenbe, hogy az adott lányról kiderült, hogy a melóhelyemen az egyik ügyvezetőnek a lánya volt.
2016. márc. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Gondoltam arra a lehetőségre is, de volt már több olyan tapasztalatom, hogy mások kerek perec megirták hogy sz*xkapcsolatot akarnak, ha nyitott vagyok, akkor irjka vissza. Tehát én ezzel voltam megszokva.

Lehet igazatok van, és ez volt a célja, de akkor elég furcsa hogy már az elején egy kapcsolat elgondolásáról való kérdéseket tett fel. Szóval semmi olyan kérdése nem volt amiből leesne az hogy egy menetre jó lennék utána szevasz :)

Na, furcsa volt.

2016. márc. 16. 13:10
 7/14 anonim ***** válasza:
#6 Másik tipp, most arra vár hogy sértse az önérzetedet a dolog (ami szerintem így is van a kérdésből ítélve :), így majd te fogod keresni, akkor meg még könnyebben tud megfektetni.
2016. márc. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ismerted egyébként, vagy totál idegen volt?
2016. márc. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha abból indulunk ki,hogy rendes pali volt akkor lehetséges egy olyan magyarázat is,hogy mást súgott neki a szíve és mást az agya.:)
2016. márc. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Első beszélgetésünk volt.
2016. márc. 16. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!