Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló lányok! Ti miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló lányok! Ti miért nem találtatok még pasit magatoknak, a társkeresőkön? 21/F

Figyelt kérdés
2016. márc. 20. 18:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

Én találtam, de nem vált be, szakítottunk. (Most teszek ellene feljelentést súlyos testi sértésért.)

Persze el kell mondanom, hogy 6 év alatt egyetlen fiú volt, akivel találkoztam onnan (és vele kapcsolat is lett).

A többiek többnyire nem akartak találkozni, nem volt kölcsönös a vonzalom.

2016. márc. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

100-ból 60, aki rámír, azzal nem egy városban lakunk.

A maradék 40-ből 25 kicsit sem tetszik.

A maradék 15-ből 10 a szexet hozza fel egyből, vagy megdicséri a szemeimet/valami másomat.

A maradék 5-ből 4-ről néhány tucat üzenetváltás után kiderül hogy nős/van barátnője/megkeseredett szerencsétlen nőgyűlölő lúzer/fingja sincs arról hogyan keltsen érdeklődést és vonzalmat a nőkben.

A maradék 1 szokott az lenni, akivel elmegyek egyáltalán személyesen találkozni. És akkor még semmi sem biztos vele sem.


21/L

2016. márc. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Elolvasva a 2-t is, még hozzáfűzöm az 1-es írásomhoz, hogy nekem nem írnak 100-an egy év alatt sem.
2016. márc. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Már nem vagyok egyedülálló, de amikor az voltam akkor fel voltam regisztrálva egy társkeresőre kb 3 hétig. Akik rám írtak nagyrésze csak egy éjszakás kalandot keresett vagy egyáltalán nem tetszett külsőre, illetve volt, aki 20 évvel idősebb volt. Egy srác volt, aki tetszett külsőre, jól el is beszélgettünk, találkoztunk is. Egész találkozó alatt az eddig félresikerült randijairól beszélt,vagy arról, hogy ő milyen szerencsétlen a szerelemben, amikor pedig jelzés értékűen nem igazán reagáltam ezekre a témákra, közölte, hogy biztosan szörnyű társaságnak tartom..és igaza volt.. Ezután töröltem magam az oldalról.. Biztos vannak fenn normális srácok is, akik valóban párkapcsolatot keresnek, de semmivel sem könnyebb megtalálni őket, mint a valóéletben.
2016. márc. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
Az előző vagyok, nekem a 3 hét alatt 9-en írtak, ah jól emlékszem.
2016. márc. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

2. vagyok. Rám sem százak írnak, csak próbáltam átlagolni, hogy a nagy számokkal érthetőbbé tegyem. De kb azok a jellemző arányok a férfiakra, amit leírtam.


Havi szinten kb 30-40 levelet kapok.

2016. márc. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
mert nem vagyok fent :D de am. aki tetszik is komolytalan és gyerekes...
2016. márc. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%

Egy kis ideig voltam fent társkeresőn, de hamar le is töröltem magam. Nem emlékszem pontosan, de heti kb. 10-15 levelet kaptam. Nagy része nálam jóval idősebb volt, én akkor voltam 20 és rendszerint az ilyen 30-40 körül pasik írogattak, pedig érthetően kiírtam, hogy korban hozzám illő fiút keresek. Aki pedig 30-40 éves koráig a szövegértésnek erre a szintjére nem jut el, azzal mit lehet kezdeni? :D


Aztán valóban volt egy réteg, aki annyira nem tetszett, meg egy olyan, akinél egyáltalán nem éreztem, hogy komolyan érdekelném, csak ilyen sablon kérdéseket írogatott és emiatt hamar el is halt a beszélgetés.

Egy srác volt, akivel akkor kicsit jobban elkezdtem ismerkedni és még cseréltünk egy elérhetőséget, mielőtt letöröltem volna magam. Vele egy évig beszélgettem, aztán kicsit több is kialakult egy rövid ideig, de túl jó vége annak sem lett. Nem vette elég komolyan a dolgot, nem foglalkozott velem eléggé, folyamatosan mindent lemondott.

2016. márc. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A legtöbbel unalmas a beszélgetés. Vannak mentális problémákkal küzdőek (pl. Beszélgetek egy agorafóbiással) és ugye azok akik külsőre nem szimpatikusak.
2017. márc. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9: Erről eszembe jutott, hogy nekem is volt egy fiú, aki nagyon tetszett, de akkor 8 fiú közül kellett választanom, és nem őt választottam. Azért, mert folyton arról panaszkodott, hogy állandó fájdalmai vannak, mert reumás, és hogy nincsen erre megoldása. Azután sem kerestem fel, miután a választottammal tönkrement a kapcsolat. Mert annyira zavart ez. Pedig helyes és nagyon okos, érzelmes, fiatal fiú!
2017. márc. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!