Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen fajta és mennyi elutasí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fajta és mennyi elutasításra számíthatok átlag alatti pasiként, ha így ismerkedek?

Figyelt kérdés

Nagyon elhízott, nagy tokával rendelkező vicces, humoros kedves csúnya pasi vagyok.

Utcán, közlekedési eszközön nagyon csinos lányokhoz szeretnék odamenni, mert ezek vonzanak.


[link]


szia tetszel, ismerkedjünk? - így gondoltam.


Mire számíthatok? Sok visszautasítás lesz. Tehát szerintetek ha 100 nőt szólítok meg, akkor 100 ilyen nő fog elutasítani vagy azért lehet sikerem is, van aki eljön velem randira.

Sose csináltam még ilyet. Milyen fajta elutasításokra számíthatok? Mik fognak érni engem, ha ilyen nőknél próbálkozok?

Fogyni nem akarok, mert így érzem jól magam!!!!!!!


2016. márc. 21. 10:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Valaki definiálja már az átlag alatti pasi kifejezést... Oké hülye ez látszik az ilyen kérdésekből, de azon kívül...
2016. márc. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ilyenre gondoltam


[link]

2016. márc. 21. 10:58
 3/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Ez a nyíltan mellbe taktika, borítékolva 100/100!

Ilyen technikával még Brad Pittet is elutasítanák, talán 10 csaj aki esélyt adna neki, úgy megilletődnének, hogy be is zárkóznak automatikusan.


Neked inkább az kéne, hogy megismerjenek lányok. Hogy felfedezzék a kedves, vicces oldalad. Mert az sokat szépíthet a helyzeten.

Szóval inkább tartós haverságot kéne kialakítani, és annak határait feszegetni mindig egy picit. És akkor látod, hogy a lány ezt mennyire pozitívan fogadja, és abból tudod, hogy esetleg célba érsz nála vagy el van zárkózva a lehetőségtől teljesen.


Arról nem is beszélve, hogy a legtöbb csinos lány foglalt, vagy épp többen is kiszemelték. Így pedig automatikus elutasítást kapsz.


Még egy tökéletes pasinak sem ajánlanám a te módszered...

2016. márc. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
maximum egy jó telt husis lányt, aki arcra ronda
2016. márc. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

"Szia tetszel, ismerkedjünk?" Ezt ne. Kérlek, ezt ne. Ezt nem fogadnám egy pasitól se, se élőben, se neten. Mondjuk én nem is vagyok olyan "cuki" lány, mint amilyet linkeltél, de kétlem, hogy náluk ez bejön.


Most őszintén, erre mit lehet válaszolni? Kb annyit, hogy "igen" vagy "nem", de erre a kérdésre szerintem a legtöbben nemet mondanának...

2016. márc. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
98%
Te világ kreténje! A csajozás nem abból áll hogy végig zaklatod a nőket a 4-6-oson!
2016. márc. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%

Nyilvánvalóan troll vagy, esetleg egy istenverte gyökér..

Férfiként mondom, hogy mégis mit képzelsz?

Úgy nézel ki mint egy zsák sz@r és a legdekoratívabb lányokhoz akarsz odamenni ilyen szánalmas dumával?

Szerinted mégis milyen eredményre fogsz jutni? Mit tudsz felmutatni ami miatt egy szép lány (aki egyébként válogathat) pont téged fog szimpatikusnak gondolni?

Elárulom, semmit!

Változtass magadon, nézz úgy ki mint egy vonzó, céltudatos férfi, (110 kilósan, kinyúlt melegítőben ezt nehéz elképzelni.) ismerkedj normális stílusban ne az utcán és talán sikeres lehetsz.

(Jöhet a lepontozás a tipikus gyakoris fiúktól..)

2016. márc. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Miért nem teszel magadért legalább annyit, hogy fogyókúrázz? Neked sem tesz jót a túlsúly, legalább önmagad miatt megmozdulhatnál.


Igen, sok elutasításra számíthatsz abban a kategóriában. De eleve ez a kezdés keveseknél jön be bármilyen típusú embertől.

2016. márc. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

- Szia! Táncolunk?

- MEG HÁT! :D

2016. márc. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%
Remélem azért vannak más olyan válaszolók is akiknek feltűnik, hogy ez a kérdés vagy kamu vagy elméleti/tesztelő.
2016. márc. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!