Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy jobb fajta átlagos laptopn...

Egy jobb fajta átlagos laptopnak ami kicsit jobb márkák kézé tartozik mennyi az átlag élet tartalma?

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 19:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Szóval egy laptopot kb hány évig lehet használni?
2011. nov. 23. 19:10
 2/5 legendavagyok01 ***** válasza:

Bármelyik notebookból ki lehet fogni jót és rosszat.

Nekem van egy majd hétéves Fujitsu-Siemens Amilo K7610, azt amit tudott, most is tudja, soha nem volt semmi baja (akksi persze kuka), csak eljárt felette az idő, ráadásul a Fujitsu-t sokan ócsárolták régen (is).

De láttam már két hetes Dell-t is cserélni. Akkor ki mondja meg a tutit?

Vegyél olyat ami tetszik, legalább 2 év garanciája legyen, ennyi idő alatt jó eséllyel kijön, ha komolyabb hibája lenne. Ha pedig túléli, lehet sokáig teszi majd a dolgát.

(Egyébként vaterán működő "őskövületek" is vannak.)

2011. nov. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hát figyelj! Nekem egy Toshiba Satellite M30X notim van, 2004-be volt gyártva, és nekem megvan már nagyon régóta! Elég régi ,,őskövület"-nek nevezik az ilyen régi cuccokat de ez az őskövület ugyanugy teszi a dolgát mint amikor új volt! Szóval, ha vigyázol valamire akkor az sokáig működőképes tud lenni!
2012. szept. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én egy Lenovo T61-ről írok... a neten valami olyasmit találtam hogy 2005-ben gyárották őket.


Céges gép, amikor megláttam azt hittem rosszul leszek, de sokkal stabilabb és gyorsabb mint az előző modern Toshiba a másik helyemen...


Annyi hogy fura a billentyűzet, a görgetés, meg hogy 4:3 arányú a képernyő... de kezdek hozzászokni. :)

2012. szept. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

előző vagyok.

az msi laptopom 3,5 évet bírt, most augusztusban halt meg az alaplap, mondjuk masszív használatnak volt kitéve az tény


ismerős laptopja 3 év után már néha kikapcsolt de még most is működik úgy ahogy 5 éves

2012. szept. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!