Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért a hisztis nőknek áll a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a hisztis nőknek áll a világ?

Figyelt kérdés

A párom exe tökéletes példa erre. A párom mesélte, a csaj elvárta, hogy minden nap kapjon ajándékot, virágcsokrot csináltatott neki 30 ezerért csakúgy, Iphone 5-öt vett neki, eltartotta, kölcsönadott neki 1 milliót, amit aztán nem kellett visszaadni...

A lányt most már más tartja el, és hoz neki rendszeresen drága ajándékot külföldről, vesz neki Mac cuccokat, meg már a sokadik telefont...

Nekem a párom 2,5 év alatt kétszer vett virágot, és sose kapok ajándékot. Mindössze azért, mert én nyugodt természetű vagyok, és nem hisztizem ki.


De miért a hisztis nőké a világ?


2015. dec. 8. 21:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Amíg vannak papucsok, addig nekik áll. Tudod ki vett volna ennyi mindent neki, mint a párod. Az első követelése után foghatta volna a bőröndjét, aztán mehet Isten hírével. (Ez nem jelenti azt, hogy ne lepném meg a nőt alkalomszerűen).
2015. dec. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ehhez kell egy jó bolond hapsi is.
2015. dec. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
:DDD
2015. dec. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Istenem, hányszor goondolkodtam már el én is ezen...
2015. dec. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
19%

Miért neked az a világ ha szifont kapsz meg drága cuccokat?

Annyira anyagiasak már és a tárgyakhoz ragaszkodóak az emberek hogy az hihetetlen....

Hol maradnak az emberi értékek , a világ valódi szépségei?

Áh hagyjuk ez csak a gyk....

2015. dec. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
11%

Néha nekem is ez az érzésem...

Barátom exe 2,5 óra vonatútra lakott tőle. Minden héten 3x nála aludt, egyik nap onnan járt dolgozni úgy, hogy 6 órára bent kellett lennie a munkahelyén. Barátaival nem találkozott. Kihisztizte, öngyilkossággal fenyegetőzött.


1,5 éve járunk együtt: életében 2 alkalommal járt nálam hosszas kérlelés után (pedig rövidebb út), de sose aludt itt (mindig én nála). Van olyan, hogy 3 hétig nem találkozunk, mert nem ér rá (barátaival találkozik minden héten).

Őszintén? Múlt héten először hallhatott hisztizni, mikor 1 hónapja "nem volt ideje" rám, mindenki másra igen... Érdekes, azóta be tud szorítani a szabadidejébe -.-"


Szóval: hiszti nélkül megállapítják, hogy ez mennyire jó tulajdonság és (majdnem) elfelejtenek... Talán azért, mert a hisztisek ki tudják vívni a figyelmüket jobban, passz.

2015. dec. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%

Utolsó, feltételezem hogy nem jó pasit választottál magad mellé....

Mikor nekem barátnőm lett , nem őt hanyagoltam, hanem a haverokat. 80km re laktunk egymástól, mégsem jelentett akadályt, szívesen mentünk egymáshoz mindketten. Mindenki arra szán időt amire szeretne.

Hallottad már ezt ? Teljes mértékben igaz egyébként...

2015. dec. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem hisztizni kell, hanem felnőtt emberként megbeszélni, hogy mi fér bele a kapcsolatba és mi nem.

Ajándékozni pedig mindkét fél tud. Ha az egyik sokszor ajándékoz, a másik meg soha, az is gáz.

2015. dec. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Savanyú a szőlő, hogy neked nem vesz annyi mindent? :D
2015. dec. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Utolsó, te ezt a szőlős szöveget mindenhová beírod?

Igen, zavar, hogy én nem részesülök egyenlő bánásmódban, holott jobb természetem van.

2015. dec. 9. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!