Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelemben a lassú víz partot mos?

Figyelt kérdés

Hányan voltatok itt úgy vele, hogy eleinte nem akartatok összejönni a párotokkal, de aztán a hosszas udvarlás, csábítás vagy egyéb tartós együttlét, netán barátság után mégis összejöttetek vele, vagy ő veletek?

Mennyi időbe telt és melyik fél (fiú vagy lány) volt a kitartó kezdeményező fél, mennyi ideig tartott, hány évesek voltatok?



2016. márc. 22. 00:42
 1/6 anonim ***** válasza:

15 volt én 17. Kétszer hívtam randira, nemet mondott. harmadik találkozónál inni voltunk, gátlások nuku, lesmároltam a villamosmegállóban és megbeszéltük hogy próbáljuk meg :D

ez kábé 1 hónap volt. De ahogy hallottam elég sokat mesélt rólam szóval kedvelt eléggé. nálunk legalábbis így volt.

2016. márc. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20 év körül voltunk. Barátok, de Ő szerelmes lett belém, én nem. Aztán kitartóan udvarolt és összejöttünk, ennek már 4 éve. :-)
2016. márc. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
20 évesek voltunk. Kb egy hónap barátság után kezdtem beleszeretni. És még 2 hónap kerülgetés után kezdtünk el járni.
2016. márc. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyen példát tudok ismerőseim köréből. Általában a konkrét lépést a fiúk tették meg, a lányok inkább kis trükkökkel élnek, de van kivétel, amikor a nő nyomul. Tudok olyat, akik a húszas, olyat, akik a harmincas éveikben kerültek össze, pár év ismerkedés után. Akiket ismerek, náluk az volt a gond hogy romlott házasságban élt valamelyik fél vagy a nőnek az első kapcsolata volt, lassan "adta magát". Munkahelyi konfliktusok miatt is húzódott ismerőseim között 2 évig végül össze jöttek. Vagy Chandler és a Monica, a Jóbarátokból.:-)
2016. márc. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk ez van. :D


Elkezdtünk ismerkedni, én belezúgtam, ő meg többet érzett irántam de kétes érzelmei voltak, kb 5 hónapig kavartunk, seveled - senélküled kapcsolatunk volt, majd összebalhéztunk, volt egy kisebb nokontakt szünet, majd újra egymásra találtunk, de most már össze is jöttünk, mert biztos volt, hogy engem akar, velem akar lenni.


Azóta nagyon szeret, minden okés. :D

2016. márc. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy férfinak tudnia kell eldönteni, hogy mennyit ér meg neki a kiszemeltje!! Én még most sem tudhatom biztosan, hogy megszereztem-e (horoszkópja szerint ez papírforma nála)??

Bár asszem bíztató, hogy igent mondott..;-)))

2023. febr. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!