Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Itthoni súlyzós, saját súlyos...

Itthoni súlyzós, saját súlyos edzéssel lehet valaha ilyen alakom?

Figyelt kérdés

Természetesen jó, edző által készített étrend és edzésterv mellett. Köszönöm szépen!


[link]


2015. nov. 27. 19:34
 1/9 dirtboy ***** válasza:
100%
kevés rá az esély nagyon,attól is függ milyen a csontozatod,ha nem ilyen akkor esély nincs rá akár mit csinálsz is
2015. nov. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Cortez70 ***** válasza:
Lehet, ha most is kb hasonló alkat vagy. Nem mindegy mi a kiindulàsi forma.
2015. nov. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Alapvetően homokóra vagyok, nagy mellel, szélesebb csípővel, kerek, nagyobb fenékkel, ehhez képest vékony derékkal. Jelenleg van körülbelül 10 kiló rajtam, amit pajzsmirigybetegség miatt szedtem magamra, de kaptam rá gyógyszert, olvad rólam a zsír napról napra egyre látványosabban. Mielőtt híztam volna, vékonyan is homokóra voltam. Szóval a tervem a szálkásítás, aztán pedig az izmosodás. Megoldható?
2015. nov. 27. 19:44
 4/9 Cortez70 ***** válasza:
Persze. Ahogy írod is: megfelelő étrend és kemény edzès kèrdése. Ha pont ilyen nem leszel, de hozhatsz egy jó formàt vagy akár jobbat is. Ki tudja...
2015. nov. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, valami hasonlóra gondoltam, lapos, tónusos has, kerek, kemény, nagyobb popsi, szép tónusos combok és karok, csak semmi női testépítés :) Köszönöm szépen!
2015. nov. 27. 19:58
 6/9 Cortez70 ***** válasza:
Olyan sosem lennèl mint egy testépítő. Oda már komoly cuccozàs kell. Egy nő naturálban sosem lesz nagyon izmos mivel kb huszadannyi tesztót termelsz mint egy fèrfi. Ès mèg egy férfi sem lesz könnyen izmos kox nèlkül. Szóval no para, ne félj a nagyobb súlyoktól. :)
2015. nov. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, nem szeretnék fitness modell kaliber lenni, bár tudom, ők is csak versenydiétában néznek ki úgy, ahogy. :) Köszönöm szépen a tanácsokat!
2015. nov. 27. 20:12
 8/9 Cortez70 ***** válasza:
Nincs mit, sok sikert. :)
2015. nov. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, remélem, meglesz! :)
2015. nov. 27. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!