Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoljak erről? Mit akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljak erről? Mit akar ez a fiú?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki ismerősöm facebookon. Még általános iskolásként ismertük meg egymást, egy időben sokat lógtunk együtt, és ő udvarolt nekem, nekem is egész tetszett, de nem jöttünk össze. Nem részletezném, azt hiszem, még éretlenek, kicsik voltunk hozzá, szerintem egyikünkön se múlt. A lényeg, hogy ritkán beszélünk azóta, de megvolt az MSN-je, most a Facebook-on ismerősöm. Egyre kevesebbet beszélünk, és ez az egész már nagyon régen volt, már kábé 8 éve. Mégis előfordult, hogy kértem, hogy szavazzon rám egy blogversenyen, erre visszaírt, milyen zseniális, amit írtam. (A fene se várta el, hogy végigolvassa a bejegyzéseket.) Máskor is tett ilyen megjegyzéseket, hogy ez vagy az biztos nagyon jó, mert én csináltam (pl. nem látta a fotóimat, de biztos fantasztikusak lehetnek, ha az enyémek), és ilyenek. De tudom, hogy ezekkel a beszélgetésekkel párhuzamosan volt barátnője, és később is, mikor szakítottak, randira hívott egy lányt. (Ezek csak a fülembe jutottak, vagy láttam a neten.) Ilyenkor mi van? Ha nem akar már tőlem semmit, akkor miért ír ilyeneket?
2016. márc. 23. 16:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Amikor összefutottunk az utcán, beszélgettünk, és puszit adott (egyikünk sem az a fajta, aki minden ismerősét megpuszilja), kinyitotta előttem az épület ajtaját. Persze ez így önmagában csak udvariaskodás, tudom, de valahogy ott nem annak tűnt, amit nem lehet leírni.
2016. márc. 23. 16:05
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ebből nekem úgy tűnik hogy bejössz neki. Nyilván már rég elfelejtett (legalábbis "barátnőjelölt" értelemben) amikor írtad neki ezt a blogversenyt, természetes hogy összejött valaki mással. De ez még nem jelenti azt hogy már nem lehetne köztetek semmi. Ha jól értem most épp nincs senkije, akkor próbálj meg Te is ugyanígy közeledni hozzá, szerintem simán nyert ügyetek van :)
2016. márc. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 VirágésBence ***** válasza:
Szimplán baráti kedvességből, nem kell mindent túlkombinálni.
2016. márc. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem minden lánnyal így viselkedik.
2016. márc. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na, ez eddig érdekes, kaptam 3 tök különböző választ. Köszönöm mindenkinek, remélem, jön még.
2016. márc. 23. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!