Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek gáz, ha egy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha egy csak azt mondja, hogy anyagilag támogassam a szex-ért cserébe, de ő közben a párjával elvan. Cserébe viszont bármikor lefekszik velem? Engem nem zavar, de mi motiválhatja őt?

Figyelt kérdés
2016. márc. 24. 17:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Ha anyagilag támogatod, szerinted mégis mi motiválja?
2016. márc. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
A pénz.
2016. márc. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ez nem ilyen egyszerű.. szerintem olyan mintha élvezni, hogy prosiként viselkedik. Nincs szüksége a pénzre... szóval ezért fura.
2016. márc. 24. 17:41
 4/13 Sunshinedoll ***** válasza:
60%
Nyilván a pénz :D
2016. márc. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Sunshinedoll ***** válasza:
89%
Honnan tudod, mennyi szüksége van a pénzre? Ez nem prostiként való viselkedés, ezt konkrétan szexmunkának hívják (tehát konkrétan az, csak én nem szeretema prosti szót használni mert degradáló). Ha élvezné a szexet veled, vagy ha tetszene neked a két szép szemed, vagy kedvelne, akkor nem kérne el pénzt a szexért.
2016. márc. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Semmi szüksége nincs rá, mindene megvan. Szerintem ez egy szexuális fétis lehet.. Jelképes összegeket kér mindig, bármikor többet költ rám egy vacsorával, vagy egy apró ajándékkal. Viszont mindig ragaszkodik hozzá.
2016. márc. 24. 17:58
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy szimpla szexkapcsolat.....de pont a pénzzel akarja kifejezni számodra azt, hogy soha nem leszel a pasija. Munkakapcsolatként kezeli a viszonyotokat.

Régebben belefutottam egy ilyen lányba, amíg nem vittem el szórakozni, táncolni addig rám sem hederített, amikor megittunk pár pohár pezsgőt és foglalkoztam vele, akkor egészen máshogy ált a dologhoz.

38F

2016. márc. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%

Ezeket hívják luxus prostiknak. Hogy állandó jellegű prostituált, tehát nem naponta dugják meg más férfiak. Csak mondjuk lusta dolgozni, és benne van, hogy szex-ért cserébe eltartod, amíg ő közben éli a saját életét.

Vannak ilyenek, drága a megélhetés főleg Bp.-n, a bérek viszont alacsonyak, főleg ha nem egy IT szakember vagy, hanem csak egy érettségid van, akkor meg lehet meg se tudsz élni. Ilyenkor anyagi támogatást kell kicsikarnod egy idősebb pénzes embertől. Így megy ez Észak-Balkánon.

2016. márc. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A legjobb közben, hogy otthon pedig játssza a nagy szentet. Na mindegy, mindenkinek megvan a perverziója.. vagy a zsebpénzhez való esze! :D
2016. márc. 24. 18:27
 10/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ha nem a pénz motiválja, hanem ez egy fétise, akkor mondd meg neki, hogy váratlan kiadásaid támadtak, nem tudsz már neki pénzt adni, de várod a szokott időben a szokott helyen.


Tipp: vigyél valami olvasnivalót az első félórára, és kézkrémet meg papírzsepkendőt az utána következő 8 percre.

2016. márc. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!