Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha tudom h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alaptomos kérdése:

Mit csináljak, ha tudom h vele szeretném leélni az életem de zavar egy dolog? (Tovább lent )

Figyelt kérdés
Az a helyzet h lassan 3 hónapja van barátnőm akit nagyon szeretek , szerelmes vagyok belé , vele szeretném leélni az életem , de zavar az h neki előttem több fiúval is volt "dolga" , míg nekem ő az első :/ mostanában nagyon sokat gondolkozok rajta ...szerintetek mit kéne csinálni ?

#fiú #szex #lány #kapcsolat #élet #zavar #neki volt nekem nem
2015. dec. 15. 09:06
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
89%

Fel kéne nőni!

Ezt komolyan mondom, nálunk is volt ugyanilyen probléma a párommal, és hiába próbáltam tenni bármit (elengedtem, hadd szexeljen másokkal, be akartam vonni harmadiknak egy másik lányt stb., tehát már elég "mélyre süllyedtem" a problémamegoldásban), de nem tudtam tenni semmit. Kizárólag egy dolog segített, az, hogy ő átértékelte ezt az egészet. Ha érett felnőttként gondolkozol, akkor nem szabad, hogy ez zavarjon téged. Attól te nem vagy kevesebb, hogy nincs ebben sok tapasztalatod, és nem maradtál le semmiről, mert ennyi erővel mindig mindenki érezhetné ugyanezt, hiszen hiába szexelt már 5 emberrel, a világon 7 milliárdan vagyunk, annyi ember van, akivel nem próbáltad ki! Vajon más velük? Igen is meg nem is. Persze, hogy más, hiszen ugyanazzal az emberrel sincs két ugyanolyan szex (jó esetben, egészséges kapcsolatban), de közben pedig annyira nem is más: ugyanaz a séma, ugyanazok a lehetőségek. Az teszi mássá, amit ti beletesztek. Az, hogy együtt akarjátok leélni az életeteket és szerelmesek vagytok, ad egy olyan pluszt, ami miatt bárki mással szexelnél, az a közelébe sem érne ennek.

Egyébként a barátnőd sem szeret téged kevésbé, és nincs kevésbé elköteleződve csak amiatt, mert neki már másokkal is volt dolga. Nem feltétlenül fogod megérteni - elsőre a párom sem értette, mivel nem volt még mással -, de az emberben ezek az élmények nem maradnak meg annyira, amennyire azt elsőre gondolni lehetne. Nem emlékszünk arra, mekkora volt a farka az előző pasinak, milyen érzés volt a szex, mik azok a dolgok, amiket kipróbáltunk. Az én párom pl. tök sokszor tette tönkre a hangulatot azzal, hogy "na, ezt biztos mással is csináltad már", "az előző pasik biztos ügyesebbek voltak ebben", stb. Nem számít. Csak magadat teszed tönkre ezzel a gondolkodásmóddal.

Nálunk végül megoldódott a dolog, de kellett hozzá két év folyamatos szenvedés. És mondom, kizárólag a párom tudta ezt megoldani, egyedül, mert az ő fejében volt a probléma. Azóta minden rendben, 5 éve nem volt komolyabb konfliktus.

2015. dec. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
Csak ő akkor is kiélette magát és úgy kereste a " szerelmet " , nekem is lett volna rá számtalan lehetőségem , de én inkább vártam az " igazit " ... Én is lehettem volna olyan mint ő de én nem akartam olyan al akit nem szeretek ...és ezért zavar h neki ez nem számított , csak oda adta magát másnak ...
2015. dec. 15. 09:29
 3/47 anonim ***** válasza:
94%
Akkor meg egyszer.. Fel kene noni..
2015. dec. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:
Nem olyan könnyű
2015. dec. 15. 09:40
 5/47 anonim ***** válasza:
94%

jesszus te.

nálunk a barátomnak volt előttem szexuális kapcsolata, nekem nem. ÉS???

nem 12évesen jöttünk össze, csak én vártam túl sokáig.

nem fogok azon kattogni, hogy másban volt a szebbik vége, mert most bennem van és kész!


ha itt tartasz, akkor keress egy szűz bnőt, akihez még senki se nyúlt!

2015. dec. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:
Azért más egy fiú meg egy lány ...dehagyjuk tudom h én vagyok hülye ..nem tudok ellene semmit sem tenni
2015. dec. 15. 09:52
 7/47 anonim ***** válasza:
91%

Nekem is volt "több" fiú a barátom előtt, konkrétan 3, ebből az egyikkel 6 évig voltam együtt, másikkal 1 évig, és csak a harmadik volt hirtelen fellángolás, ott egyszerűen a hormonok elborítottak. Nos az első srácnál még azt gondoltam ő az igazi és vele fogom leélni az életem, aztán mégse úgy alakult. Most akkor az esküvőig nem szabadott volna lefeküdnünk? Az egy éves kapcsolatban is úgy gondoltam, hogy ez egy komolyabb kapcsolat. Aztán nem lett igazam.


Az a gond ezzel, hogy ha vársz az igazira, de nem az a fajta ember vagy, aki találkozik valakivel és rögtön megmondja, hogy na ő lesz az, annak sajnos kellenek a "próbakörök", amíg hibázik, tanul és rájön mit keres. Apukám is olyan ember, akinek egy barátnője volt, anyu, ő már 19 évesen megmondta, hogy anyu neki a tökéletes és őt akarja élete végéig. 26 éve boldog házasságban élnek. Anyunak volt előtte már egy barátja, és először kiröhögte aput, hogy nem gondolhatja komolyan.


Nos én is a hibás kapcsolatok után tudom sziklaszilárdan, hogy mit szeretnék, mit várok el és mit tudok nyújtani. Próbáltam a mindenben kiszolgálom a pasit kapcsolatot és mindig neki van igaza, utáltam... sajnos nem ilyen személyiség vagyok. Szeretek gondoskodni valakiről, de nem a saját igényeim háttérbe szorításával. Nekem ehhez kellett a 6 éves kapcsolat, hogy erre rájöjjek. Vagy hogy nem szeretnék pacsirta pasit, mert én bagolytípus vagyok és nincs is annál rosszabb, hogy én éjfélig fent vagyok, reggel nehezen kelek vagy hétvégén későn, a másik meg már 8-kor elmegy aludni de 6-tól még hétvégén is fent van és aztán piszkál, hogy mit alszok annyit.


Hogy milyen volt a szex? Most konkrétan soha nem gondolok arra, hogy mekkora vagy milyen volt a másikkal. Inkább csak alapigazságokat tanultam, amit általában tud az ember. (nekem ezt sajna tanulni kellett). Pl, hogy nem csinálok olyat, amitől undorodok csak azért, mert a másik szeretné, mert az nem normális, hogy a másik öröméért én rosszul érzem magam. Sőt, az se normális, hogy a másik elvárja úgy, hogy tudja mit érzek ezzel kapcsolatban. Vagy nem játsszuk meg az orgazmust szintén a másik megelégedéséért, mert csak én szívok vele... :D


A barátomnak én vagyok az első, én is sokszor paráztam az elején rajta, hogy mi van ha ki akarja mással is próbálni és csak ezért elhagy, aztán az évek során megnyugtatott és elég sok jelét adta, hogy jó velem neki. Konkrétan ki is mondta, hogy csak azért nem szakítana, hogy a szexet kipróbálja mással, mikor nagyon is jó a szexuális életünk ráadásul fantasztikus ember vagyok számára, nem érne annyit egy kósza numera, hogy engem elveszítsen. Sőt, egyszer röhögve azt mondta még örül is, hogy nem voltam szűz mikor összejöttünk, mert elég ciki lett volna ha több hónapnyi kapcsolat után derül ki, hogy frigid vagyok vagy csak rossz az ágyban, mikor végre eljutottunk volna oda, hogy első alkalom. Így viszont elég határozott vagyok. Tudom már mit szeretnék, hogy és mennyit. Nem kellettek a kísérletezések. (mármint persze az egymás felfedezése kellett, de azért úgy gyorsabb, hogy legalább én tudom mit szeretnék és ezt már nem kell kitalálni :) )


Szóval ha nem tesz a barátnőd megjegyzéseket, hogy a másik jobban csinálta ezt vagy azt, akkor miért zavar?

2015. dec. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
84%

miért más?

neki volt szex, nekem meg több kapcsolatom volt.

és az én kapcsolataim száma több mint az ő szexuális partnerei száma.

most ő is legyen felháborodva????

2015. dec. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
91%

Más egy fiú meg egy lány? :D Hát bzmeg... :D

Elő ne gyere a kulcs és a kulcslyuk sztorival. Semmiben sem különbözik a kettő. Te meg szedj össze egy szűz csajt és akkor nem lesz ilyen problémád. Volt már ilyen pasim, mint te. Meggyűlöltem. A vicc, hogy mindkettőnknek egy ember volt a másik előtt...de az övé nem számított..


Nőjj fel! Ez kbszott egyszerű.

2015. dec. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:

09:52

Nagyon szép dolog amit a szüleid csináltak ! De anyukádnak csak egy volt előtte , az én barátnőmnek meg 5 (19 éves ) , és abból volt egyéjszakás és volt csak olyan akivel csak a sex miatt jött össze (újra ) ... És szerintem az h 19 évesen 5 fiúval volt az szerintem sok ...

2015. dec. 15. 10:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!