Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha senki sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha senki sem tetszik?

Figyelt kérdés

Valahogy nekem a magyar pasik nem jönnek be, nem tudom, hogy miért. :/


20 éves vagyok, ezalatt összesen 2 olyan srác volt, aki igazán tetszett külsőre-belsőre is, és szerettem is őket.

Pl. Németországban, Angliában mikor jártam, minden 3. srác kb. bejött, mert valahogy olyan típusok tetszenek.


Ki kellene költöznöm külfőldre? Sajnos nem megy olyan jól a nyelv. :(


2016. márc. 24. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Te már szexuális hazaáruló vagy.
2016. márc. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pedig egy német és egy angol kinézete között elég nagy különbség van, szóval érdekes.
2016. márc. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is érdekes, szerintem én elnyerném a tetszésed, félig brazil vagyok!
2016. márc. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

Ne aggódj aranyom, fel fognak hígulni a magyar pasik sok sok bevándorlóval. Az majd tuti tetszeni fog, mert a színes pasi "cool" és lehet vele menőzni az instán meg a facen.


Rosszul vagyok az ilyenektől. Nekem tökéletesen megfelelnek a magyar pasik, nekem ők a legjóképűbbek.

2016. márc. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tetszenek a színesbőrűek, hanem a szőke meg vörös haj, fehér bőr, esetleg szeplő. Ilyenek itthon nem nagyon vannak. :(
2016. márc. 24. 21:47
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

4-es.

Szerinted a magyarok hermetikusan elvoltak zárva az elmúlt évszázadokban a többi népcsoporttól?

Ez a vándorlás azóta tart, hogy világ a világ.


A magyarok keveredtek rengeteg népcsoporttal. Ruszinokkal, szlávokkal, németekkel, besenyőkkel, székelyekkel, rómaiakkal, törökökkel, mongolokkal, bolgárokkal, románokkal, horvátokkal, oszmánokkal és még tucatnyi néppel.



Nem kell mindenből a rasszista éneteket kihozni, mert éppen a fidesz így fütyül.

2016. márc. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Mit csináljak, ha senki sem tetszik?"

A pálinka segít....

2016. márc. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Óó kérdező megyek veled. Bár nekem a hollandok is bejönnek. De imádom a magas, világos hajú, szemű pasikat, itthon nem sok van belőle. Kutass, nem tudom... költözzünk ki együtt :D
2016. márc. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!