Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg bejön a nőknek ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg bejön a nőknek ez a primitív ismerkedési forma?

Figyelt kérdés

Ok hogy sok nőnek bejön a pénz. De amikor egy pasi ilyen primitív módon mondja hogy mikkel rendelkezik az valami borzalmas és nevetséges mérhetetlen felszínesség.

Szerintem ilyen direktbe pénzzel csajozni nem lehet (van ilyen házam, bmw-m stb.)


2016. márc. 25. 07:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Megvan az a fogalom, hogy "gold digger"?
2016. márc. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem is szánalmas. Én egyszer találkoztam csak szembe egy ilyen alakkal, de alig bírtam visszatartani a nevetést. Végül érdekes beszélgetést folytattunk, hogy miből is szerezte ezeket, de nem lett több közöttünk, azt hiszem érthető, hogy miért.


Az a baj, hogy a férfiak azt hangoztatják, hogy nem akarják, hogy a pénzükért szeressük őket mi nők, aztán sokan mégis így próbálkoznak, vagyis a pénzükkel próbálnak megfogni... Hol itt a logika?

2016. márc. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Valóban jó észrevétel. Tényleg hol itt a logika? Nagyon primitív sok pasi gondolkodása. Sajnos sokszor lehet rájuk azt mondani hogy tényleg azzal gondolkoznak
2016. márc. 25. 07:22
 4/13 A kérdező kommentje:

Engem nagyon csinos nőnek mondanak. Ha így közeledne a pasi pofán röhögném én is.

Ha esetleg fontos lenne a pénz akkor is ezt a -formát kiröhögném.

2016. márc. 25. 07:25
 5/13 anonim ***** válasza:
#4 bocs, de ezt nem fogjuk így bemondásra elhinni... Képet kérünk! :)
2016. márc. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon kevesen vannak, akiknél ez a szöveg tényleg bejön. Legalábbis szeretném ezt hinni.
2016. márc. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A primitív nőknek és akinek csak a pénz számít nyilván bejön. Igazából fel sem tűnik nekik ez a stílus, természetes számukra, mert azonos értelmi szinten vannak. Tudod zsák a foltját.
2016. márc. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

Bejön egy csomó nőnek. Én ismerek egy ilyen srácot... Sok-sok milliós kocsi, ház, 1-2 millás óra. Van egyszerre 3-4 nője, akiket elvisz hétvégére ide-oda, vitorlázni (az is saját persze).

Közben meg csúnyán beszél velük, le se szrja őket, és mégis tapadnak rá.

Van egy nője, akivel már pár éve együtt van, a csaj tudja a másik nőket, de nem zavarja, arra is képes, hogy nyilvános helyen LETÉRDELVE könyörögjön a csávónak.

2016. márc. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Forditva vajon igaz e a kérdés,ha a pasi elmondja őszintén,hogy neki az ég világon semmilye nincs csak magát tudja adni!?
2016. márc. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon csóró és csak magát tudja adni, az nem igazán jön már be egy nőnek se 20 fölött. Tini korban még oké. Ilyen korban pedig már a munka, társadalmi státusz alapján ítélnek a legtöbben...tisztelet a kivételnek.
2016. márc. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!